piątek, 24 września 2010

CENTRUM BIUROWE MIKOŁOWSKA / APARTAMENTY MODERNA

Globe Trade Center, firma która ukończyła w tym roku biurowce Francuska Office Center planuje wybudować w Katowicach drugi kompleks biurowy - Centrum Biurowe Mikołowska. Jak sama nazwa wskazuje kompleks powstanie przy ulicy Mikołowskiej.
W chwili obecnej inwestycja przy Mikołowskiej jest wstrzymana, ale z informacji jakie zostały wczoraj podane pierwszy z dwóch budynków zostanie oddany do użytku w 2012 roku.
Centrum Biurowe Mikołowska to łącznie 25 500 mkw. powierzchni biurowej . Budynki będą różniły się wysokością, jeden z nich będzie miał 9 pięter (13,5 tys. mkw. pow. biurowej) natomiast drugi będzie niższy o piętro ,a jego powierzchnia biurowa wyniesie 12 tys. mkw.. Na parterze mają znaleźć się butiki i punkty usługowe. Pod budynkami powstanie parkin na łącznie 350 samochodów
Za budynkami biurowymi planowana jest jeszcze jedna inwestycja GTC - Apartamenty Moderna. Mieścić się będzie w nich 383 mieszkania, od kawalerek po dwu poziomowe apartamenty. W budynkach znajdą się także parkingi podziemne z miejscami dla motocykli. Wspólną częścią kompleksu będzie zamknięty, prywatny dziedziniec z zielenią oraz wydzielona część na plac zabaw dla dzieci.


LINKI :
- folder Apartamenty Moderna
- oficjalna strona Apartamenty Moderna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz