wtorek, 7 czerwca 2016

ENKLAWA KRYSZTAŁOWA NA BAŻANTOWIE


 

Osiedle Bażantowo, przez wielu nazywane miastem w mieście cały czas się rozbudowuje. Aktualnie na ukończeniu jest pierwszy z trzech budynków mieszkalnych projektu "Enklawa Kryształowa". Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby spełnić wszelkie potrzeby mieszkańców - seniorów, bo to właśnie z myślą o nich powstaje ten projekt.
Wszystkie mieszkania pozbawione są wszelkich barier architektonicznych i spełnią wymogi dla potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.W ofercie znajdują się mieszkania jedno, dwu oraz trzy pokojowe o zróżnicowanym metrażu od 34-73m2 oraz funkcjonalnych układach pomieszczeń.
 

W ramach "Enklawy Kryształowej" powstaje także strefa mieszkańca z recepcją, salonem dziennym, biblioteką z kącikiem szachowym i karcianym, który połączony jest z letni ogrodem. Centralnym punktem projektu będzie wspólny teren parkowy z dużą ilością zieleni, ławkami, fontannami czy pergolami.
13 czerwca, w poniedziałek nastąpi oficjalne otwarcie pierwszego budynku. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się we wrześniu.

(źródło: www.bazantowo.pl / facebook.com)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz