wtorek, 28 czerwca 2016

MEDIA MARKT W GALERII LIBERO 

Europejski lider sprzedaży elektroniki użytkowej otworzy w katowickiej Galerii Libero najnowszy sklep Media Markt, który zajmie powierzchnię blisko 2 100 mkw.
„Z pewnością będzie to najnowocześniejszy na  Śląsku market z elektroniką użytkową. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży i z pasją tworzymy sklepy z nowoczesnymi technologiami wyprzedzając trendy europejskie czy światowe. Stale doskonalimy nasze salony zarówno pod względem formy prezentacji i oferty produktów, jakości obsługi, jak i kanałów dystrybucji. Liczy się komfort, wygoda i zadowolenie klientów” – mówi Marek Skoczylas, dyrektor Działu Nieruchomości Media Saturn Holding Polska.
Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych. Obecnie w całej Europie działa ponad 800 sklepów marki oferujących szeroki asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, RTV, nowoczesnej elektroniki sportowej, muzyki i filmu, urządzeń biurowych czy akcesoriów. 35 lat doświadczeń i skala działania pozycjonują Media Markt na pozycji lidera na rynku europejskim.
„Media Markt to nasz sprawdzony partner, z którym współpracujemy od wielu lat w kilku naszych projektach. To również bardzo duża i rozpoznawalna marka, która wyznacza standardy rynkowe. Jestem przekonany, że tak znakomity najemca będzie istotną wartością oferty Galerii Libero, a jednocześnie nasze katowickie centrum odwzajemni się lokalizacją gwarantującą komfort biznesowy i możliwości rozwoju” - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.
Galeria Libero powstaje przy ul. Tadeusza Kościuszki - jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta, na działce o powierzchni 54 000 mkw. Obiekt będzie oferował 45 000 mkw. powierzchni handlowej i rozrywkowej rozlokowanej na 3 poziomach. Program galerii, oprócz sklepów i punktów usługowych najbardziej znanych sieci i supermarketu, zakłada także bardzo rozbudowana ofertę rozrywkowo-gastronomiczną, na którą złoży się m.in. 8-salowe kino, klub bilardowy, strefa zabaw dla dzieci, korty do squasha i badmintona, restauracje z tarasami. Zamierzeniem spółki jest stworzenie największej oferty rozrywkowo-sportowej w regionie. Trwają zaawansowane rozmowy dotyczące konceptów związanych ze sportem, edukacją i rozrywką dla młodszego odbiorcy. Autorem projektu Galerii Libero jest pracownia MOFO Architekci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz