środa, 29 czerwca 2016

KINO LETNIE ANTYRADIA w MCK

Już 7 lipca w Katowicach startuje Kino Letnie Antyradia, czyli niebanalna rozrywka pod gołym niebem, stworzona z myślą o kinomaniakach i nie tylko!

Spotkanie z przyjaciółmi? Leżakowanie? Dobry film? A może wieczór pod gwiazdami? Mieszkańcy Śląska i Zagłębia nie muszą już wybierać – wszystko to, a nawet więcej, zapewni Antyradio podczas organizowanych przez siebie pokazów kina plenerowego.
W każdy czwartek wakacji, tuż po zmroku, przy dolnym holu Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, będzie można obejrzeć najnowsze światowe produkcje filmowe oraz dzieła, stanowiące klasykę kina. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.
Ponadto, od godziny 20.00 organizatorzy przygotowali dla gości wiele dodatkowych atrakcji, takich jak strefa dla najmłodszych, konkursy z nagrodami czy prelekcje poprzedzające seanse filmowe, prowadzone przez wykładowców chorzowskiej WSB.Wstęp bezpłatny na wszystkie projekcje.
W przypadku niepogody, kino będzie przeniesione do wnętrza MCK.Wydarzenie organizowane jest przez Antyradio we współpracy z Urzędem Miasta Katowice, Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Wyższą Szkołą Bankową.
Kino Letnie Antyradia

Każdy czwartek wakacji, godz. 20.00, start filmu po zmroku
Plac Sławika i Antalla w Katowicach, przy MCK od strony Spodka

Repertuar:
07.07. Nietykalni, reż. Olivier Nakache, Eric Toledano
14.07. Sugar Man, reż. Malik Bendjelloul
21.07. Casino Royale, reż. Martin Campbell
28.07. Grand Budapest Hotel reż. Wes Anderson
04.08. Księga Życia, reż. Jorge R. Gutierrez
11.08. Amy, reż. Asif Kapadia
18.08. Obcy: Decydujące Starcie, reż. James Cameron
25.08. Teoria Wszystkiego, reż. Terry Gilliam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz