sobota, 18 czerwca 2016

20 LAT ICH TROJE W SPODKU

Wiele niezapomnianych przebojów, tysiące ludzi na koncertach, miliony sprzedanych płyt - 20-lecie działalności świętuje Ich Troje. W piątek, 24 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu.Grupa, której liderem jest Michał Wiśniewski, ma na swoim koncie wiele przebojów, które śpiewała cała Polska, a jej koncerty przyciągały tysiące fanów. Piosenka „Powiedz” zdobyła nagrodę publiczności na festiwalu w Opolu w 2001 roku. Utwór „Keine Grenzen – Żadnych granic” - zwyciężając w krajowych eliminacjach, stał się dla zespołu przepustką do reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji w 2003 roku. Wielkim przebojem okazała się również przeróbka utworu niemieckiej grupy Die Toten Hosen, którą Ich Troje nagrało pod polskim tytułem „A wszystko to… (bo Ciebie kocham)”.

W piątek, 24 czerwca o godzinie 19.30 w katowickim Spodku Ich Troje podsumują dwie dekady działalności artystycznej, która obejmuje osiem studyjnych albumów - w tym dwa diamentowe i miliony sprzedanych płyt.

Na scenie w Spodku obok Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy – założycieli grupy, pojawią się: Marta Milan – obecna wokalistka, a także Ania Świątczak oraz Justyna Majkowska, dwie byłe wokalistki zespołu.

Bilety na jubileuszowy koncert dostępne od 19 zł, od poniedziałku (20 czerwca) można nabywać w Spodku. Występ w katowickim Spodku będzie transmitowany przez telewizję Polsat.

(zdjęcie : biletyna.pl)

1 komentarz:

  1. Ich Troje - kiedyś każdy ich słuchał, a dzisiaj to już trochę taki "przeżytek".

    OdpowiedzUsuń