wtorek, 9 lutego 2016

SUPERSAM ZAPRASZA NA WALENTYNKINawet 4 000 złotych – tyle wynosi łączna wartość nagród, które będzie można zdobyć już 14 lutego w Supersamie. Centrum zaprasza wszystkie zakochane pary na konkurs „Lodowe Serca” oraz walentynkowe metamorfozy. Zabawę poprowadzą Bogdan Kalus oraz DJ Łukasz „Zajcew” Zarębski.

Konkurs „Lodowe serca” rozpocznie się w niedzielę (14 lutego) o godzinie 12:00. Zabawa polega na wydobyciu bonu zakupowego o wartości 100 zł z wielkiego lodowego serca. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zrobić zakupy w Supersamie na kwotę co najmniej 50 zł. Dodatkowo, Panie będą mogły się poddać walentynkowym metamorfozom oraz skorzystać z porad dotyczących makijażu i pielęgnacji.
To już kolejna w tym roku akcja katowickiego Supersamu, która ma zachęcić mieszkańców do odwiedzenia centrum.

- Nasza walentynkowa propozycja to odpowiedź na oczekiwania konsumentów, którym chcemy zagwarantować nie tylko najlepszą ofertę handlową, ale także umilić czas spędzony w Supersamie. W najbliższy weekend klienci mogą liczyć na zastrzyk pozytywnej energii i dobrej zabawy oraz możliwość darmowych zakupów. Ponadto, nasi najemcy przygotowali moc atrakcji i niespodzianek dla Pań m.in. bezpłatne konsultacje i porady z zakresu najnowszych trendów w makijażu oraz fryzjerstwie – zachęca Grażyna Morawiec-Jóźwicka, Dyrektor DH Supersam.

LODOWE SERCA I KARNAWAŁOWE METAMORFOZY
Kiedy: 14 lutego 2016, od godziny 12:00
Gdzie: DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6, Katowice

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz