wtorek, 2 lutego 2016

BYTKOWSKA PARK - NOWE MIESZKANIA W KATOWICACH

Krakowski deweloper "Wawel Service" swoją kolejną inwestycję mieszkaniową będzie realizował w Katowicach. "Bytkowska Park" zlokalizowane zostanie w północnej części Katowic u zbiegu ulic Bytkowskiej i Telewizyjnej. Spokojne osiedle domów wielorodzinnych wyróżniać się będzie niskimi kosztami eksploatacji, z których słyną inwestycje Wawel Service. Inwestycje będzie się składać z czterech budynków mieszkalnych (A,B,C,D). Na powierzchni ok. 12 tys mkw znajdzie się 245 mieszkań. W budynkach zaplanowana także liczne punkty usługowe ,które zlokalizowane zostaną na parterze. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji garaże podziemne dla 200 samochodów oraz dodatkowe 52 miejsca parkingowe na terenie inwestycji. Partery segmentów A, B i C budynku dostępne są z chodnika bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Garaż podziemny oraz wszystkie kondygnacje  skomunikowane są windami osobowymi dostosowanymi do transportu osób niepełnosprawnych. Sprzedaż mieszkań już ruszyła. Termin oddania inwestycji to 4 kwartał 2017. 
3 komentarze:

 1. Patrzę na Twoje zdjęcia i stwierdzam, że powojenne budownictwo w Polsce jest monotonne. Zupełnie jak w jakimś filmie, tytułu nie pamiętam. Człowiek gdzieś się budzi i nie wie gdzie jest. Nie wie jakie miasto widzi. Katowice czy Warszawa, wszystko wygląda tak samo. Zero oryginalności.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrzę na Twoje zdjęcia i stwierdzam, że powojenne budownictwo w Polsce jest monotonne. Zupełnie jak w jakimś filmie, tytułu nie pamiętam. Człowiek gdzieś się budzi i nie wie gdzie jest. Nie wie jakie miasto widzi. Katowice czy Warszawa, wszystko wygląda tak samo. Zero oryginalności.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. I co jest w tym ciekawego ? Kolejny zestaw klitek p.t. MdM-3-pokoje-max-60m2. Konstrukcyjnie jak te krakowskie "apartamentofce" w/w inwestora...

  OdpowiedzUsuń