poniedziałek, 6 maja 2013

SUPERSAM SPRZEDANY

Katowicki Supersam został przejęty przez Griffin Group. Całkowity budżet inwestycji, wliczając koszty budowy, szacowany jest na około 50 mln euro. Nowy Supersam będzie liczył blisko 21 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej (GLA). Zawarte jak dotąd umowy najmu obejmują około jej 60 proc. Z końcem kwietnia podpisano kontrakt z generalnym wykonawcą, którym została firma Hochtief. . Według harmonogramu inwestycji, otwarcie Supersamu nastąpi w 2015 r. Trwają już intensywne prace przygotowawcze. W ciągu około dwóch miesięcy planowane jest rozpoczęcie wyburzania istniejącego budynku.4 komentarze:

 1. Za zgodę na wyburzenie Supersamu Uszok powinien beknąć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty za nic nie robienie, Leniu! Zbudowałbyś coś zamiast zgrywać wyrocznię. Co TY zbudowałes???? Wiesz jakie to przedsiewziecie???? Nie? To odswiez gazeta.pl :) Pewnie znajdziesz nowe wiesci z Kato bez wychodzenia z domu :)))))))) Bedziesz mogl cos skomentowac i podbudujesz podupadle EGO (egon).
   :)))))

   Usuń
 2. Pytanie co z dworcem PKS? Straszy już od kilkunastu lat nic tam z nim nie robią a podobno kasy nie ma na to żeby w jakikolwiek sposób go wyremontowac nawet....

  OdpowiedzUsuń
 3. Hejterzy pod koldre. Dzieci na dobranocke. Ludzie tacy jak ja do duzego biznesu dla duzuch ludzi. Dobranoc!

  OdpowiedzUsuń