wtorek, 7 maja 2013

noweKATOWICE POLECAJĄ : WARSZATY "WYDATKI KONTROLOWANE"BEZPŁATNE warsztaty „Wydatki kontrolowane”. Inteligentnie i skutecznie zarządzaj swoimi pieniędzmi.

Chcesz lepiej zarządzać własnym i domowym budżetem? Pragniesz dowiedzieć się więcej, jak nie popaść w długi, gospodarować pieniędzmi i bezpiecznie korzystać z dostępnych na rynku produktów bankowych. A może jesteś zainteresowany tym, jak radzić sobie ze stresem w sytuacjach związanych z problemami finansowymi i zadłużeniem. Jeśli tak, to bezpłatne warsztaty edukacyjne organizowane z inicjatywy firmy P.R.E.S.C.O. GROUP są właśnie dla Ciebie.
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty edukacyjne organizowane w ramach programu „Wydatki kontrolowane”, prowadzone przez ekspertów NBP, wykładowców WSP TWP oraz psychologa biznesu, które odbędą się 11 maja 2013 r. w Katowicach (Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Katowicach, ul. Katowicka 27).
Warsztaty adresowane są do dwóch grup docelowych:
• uczniów szkół średnich i studentów (początek warsztatów godz. 9:00 – 12:30)
• rodzin i osób indywidualnych (początek warsztatów godz. 13:30 – 17:00)

Udział w warsztatach to doskonała okazja do zdobycia wiedzy praktycznej i cennych umiejętności na temat inteligentnego i skutecznego gospodarowania środkami finansowymi, radzenia sobie z emocjami i postawami związanymi z zadłużeniem oraz przeciwdziałania pułapkom i zagrożeniom prowadzącym do tzw. „pętli zadłużenia”.
Warsztaty zakładają krótkie wykłady poświęcone zagadnieniom tematycznym oraz praktyczne wskazówki i rozwiązania problemów.
Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikat, potwierdzający ich ukończenie.


Szczegóły : www.wydatkikontrolowane.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz