niedziela, 26 maja 2013

INDUSTRIADA 2013 - 8 CZERWCA


Już 8 czerwca 2013 odbędzie się już czwarta edycja święta Szlaku Zabytków Techniki, czyli Industriada. W tym roku organizatorzy zaplanowali dla nas prawie 300 atrakcji w ponad 40 obiektach na terenie całego Śląska. Szlak Zabytków Techniki oraz Industriada to wyjątkowe zjawisko w tej części Europy. Prezentują nie tylko przemysłowe dziedzictwo ,ale również wartości niematerialne. Doceniają to turyści - w ubiegłym roku obiekty SZT odwiedziło ponad 580 tysięcy osób.
Industriada 2013 to między innymi 271 imprez w 42 obiektach, 40 koncertów, 24 wystawy, 10 pokazów teatralnych czy 7 mappingów.

 ( zdjęcie : Kopalnia Guido w Zabrzu)

Aby ułatwić nam podróż miedzy obiektami uruchomiona zostanie specjalna bezpłatna komunikacja autobusowa. W 12 autokarach i 2 minibusach przystosowanych do przewozy osób niepełnosprawnych będziemy na bieżąco informowani o atrakcjach Industriady dzięki obecności licencjonowanych przewodników PTTK. Autobusy ruszą w miasto około godziny 13 z Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach i będą krążyć w przeciwnych kierunkach po dwóch pętlach do czasu zakończenia imprez w poszczególnych obiektach.

Szczegóły na temat imprezy znajdziecie na www.industriada.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz