czwartek, 20 października 2016

BIUROWCE .KTW ŚWIĘTUJĄ RAZEM ZE SPODKIEM

Biurowce .KTW świętują razem ze Spodkiem – od dzisiaj poprzez ich stronę na portalu społecznościowym Facebook można składać jubilatowi życzenia. Każdy post, komentarz, filmik lub zdjęcie z życzeniami dla Spodka to 1 zł do puli wsparcia przeznaczonego na prezenty dla podopiecznych Świetlicy Środowiskowej św. Wojciecha z centrum Katowic. Autorzy najciekawszych życzeń zostaną nagrodzeni biletami na urodzinowy Koncert Gwiazd w Spodku.

 

Buty na zimę, atlas geograficzny, lalka, klocki, książeczka do komunii św., piórnik do szkoły – te i inne urodzinowe marzenia dzieci, z okazji 45-lecia Spodka, spełni Fundacja TDJ, na co dzień wspierająca edukację i rozwój dzieci pracowników Grupy TDJ. W akcję może włączyć się każdy, kto poprzez fanpage Biurowce .KTW złoży życzenia Spodkowi. Każde kolejne życzenia zwiększają pulę pomocy dla Świetlicy Środowiskowej św. Wojciecha, działającej w niedalekim sąsiedztwie powstających biurowców.

– Lokalizacja naszych biurowców w Strefie Kultury, tuż obok symbolu Katowic, zobowiązuje, zwłaszcza w kontekście takiego jubileuszu. Budując .KTW, chcemy budować dobre sąsiedztwo – nie tylko świętujemy ze Spodkiem, ale i nieprzypadkowo pomagamy placówce, która prowadzi swoją społeczną działalność w samym centrum miasta – mówi Maciej Wójcik, Prezes Zarządu TDJ Estate, inwestora .KTW.

Akcja pomocy związana z urodzinami Spodka wpisuje się w naszą misję zapewniania dzieciom i młodzieży warunków do wszechstronnego rozwoju. Tym razem wsparcie kierujemy na zewnątrz, wierząc, że wywoła dziecięcą radość, ale również zaowocuje czymś dobrym dla tych dzieci w przyszłości – dodaje Oliwia Kwiatkowska, Prezes Zarządu Fundacji TDJ.

Życzenia dla Spodka można przesyłać do piątku, 21 października, do godziny 12:00. To Internauci zadecydują o tym, jak duże wsparcie otrzymają wychowankowie świetlicy. Najbardziej oryginalne życzenia zapewnią ich autorom wejściówki na sobotni urodzinowy Koncert Gwiazd w legendarnej hali.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza