czwartek, 20 października 2016

RUSZA JESIENNY "RESTAURANT WEEK"

 
 
Pierwsi goście festiwalu najlepszych restauracji Restaurant Week zasiądą przy stolikach już w ten piątek (21 października) o godz. 12.30. W 30 restauracjach w całym regionie czekać na nich będzie starannie przygotowane, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł, które wcześniej zarezerwowali na restaurantweek.pl
 
 

W Festiwalu wezmą udział najlepsze i najbardziej uwielbiane przez Gości Restauracje w Silesii, czyli: Beksien, BrickKrakowska18 Cafe Restaurant & Wine Bar, Dworek New Restaurant, moodro Restaurant, Restauracja Granat, Okonomiyaki YO, SzAMMa, Restauracja C'est si bon, Spacerowa 21, Sushi Do Katowice, Gospoda Pod Wiązem, Sztolnia. Chleb, Mięso, Wino, Spencer Pub, Restauracja Riba Riba, Ristorante Osteria le Botti, Restauracja UMAMI, Szyb Maciej Restauracja, Bistro i Turystyka, Restauracja Stare i Nowe, Restauracja Warszawska, WunderBAR, Królestwo, Restauracja Hotel Styl 70, Restauracja Śląska, Restauracja Villa Gardena, Kaya Sushi, Magiel Kulinarny, Le Papillon Noir, Numer 1 Kuchnia Autorska, MOMO Restaurant & Cocktail bar, Punkt "G"astronomiczny. 

Katowice reprezentuje aż 12 restauracji: WunderBAR, Królestwo, Le Papillon Noir, Restauracja Granat, Restauracja Stare i Nowe, Spencer Pub, Okonomiyaki YO, Restauracja Śląska, Sushi Do Katowice, Sztolnia. Chleb, Mięso, Wino, moodro Restaurant, Restauracja C'est si bon. 

W ramach festiwalowe menu będzie można w nich zjeść m.in. ramen, paellę, golonkę z pieca piwem podlaną, sandacza w panierce z pistacji, tagiatelle z wędzonym sumem, sushi, kurczaka w sosie teriayki, borowikowe cappuccino, roladę ślonską, karminadle na panczkraucie, kurczaka w panko, kaszotto z grzybami i soczystą gruszką czy mus z czarnej czekolady z ormiańską brandy i pistacjową chałwą.

Rezerwacji na trzydaniowe menu w festiwalowej cenie 39 zł można dokonywać przez cały czas trwania festiwalu Restaurant Week. Jesienna edycja odbywa się w dniach 21-30 października.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz