czwartek, 31 marca 2016

KINO HELIOS WRACA DO KATOWIC
Blisko 3 000 mkw. zajmie kino Helios w Galerii Libero, którą w Katowicach realizuje spółka Echo Investment.
„Mieszkańcy południowej części miasta dość długo czekają na wielosalowe, nowoczesne kino. Helios wychodząc ponad dwa lata temu z budynku przy ul. Uniwersyteckiej, obiecał mieszkańcom Katowic, że tu wróci. Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła też spółka Echo Investment, przygotowując Galerię Libero, do której nas zaproszono. Jesteśmy przekonani, że osiem sal kinowych w Libero znajdzie swych stałych odbiorców. Nasze kina to najwyższy standard: światowej klasy wyposażenie i technologia. Kino w Libero będzie wyposażone w nagłośnienie Dolby Atmos, a jeśli chodzi o technologię 3D, Helios zastosuje system DepthQ, gdzie widz kupuje okulary na własność i może je wykorzystać przy kolejnych wizytach w naszym kinie. Kina Helios to coś więcej niż regularny repertuar ze światowymi premierami. W naszej bogatej ofercie tzw. projektów specjalnych każdy znajdzie coś dla siebie”- mówi Tomasz Jagiełło, prezes zarządu Helios SA.
To kolejna umowa pomiędzy Echo Investment i Helios SA. Spółki współpracują ze sobą od wielu lat. Kina Helios działają w Galerii Echo w Kielcach, Galerii Olimpia w Bełchatowie, Outlet Park Szczecin, Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze i Galerii Amber w Kaliszu.
Galeria Libero powstanie na działce o powierzchni 54 000 mkw. Obiekt będzie oferował 45 000 mkw. powierzchni handlowej i rozrywkowej rozlokowanej na 3 poziomach. Program galerii oprócz sklepów i punktów usługowych najbardziej znanych sieci i Delikatesów Alma, zakłada także bardzo rozbudowaną ofertę rozrywkowo-gastronomiczną, na którą złoży się m.in. 8-salowe kino, klub bilardowy, strefa zabaw dla dzieci, korty do squasha i badmintona, restauracje z tarasami. Obiekt realizowany będzie przy ul. Tadeusza Kościuszki - jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Autorem projektu Galerii Libero jest pracownia MOFO Architekci.

3 komentarze:

  1. Dalej się zastanawiam dlaczego po raz kolejny powstanie galeria na terenie Katowic. Z tego co idzie zauważyć nowo powstała galeria Supersam nie jest odwiedzana zbyt często. Wszyscy wiemy że będzie ona budowana tylko dlatego aby cała elita z Brynowa, Podlesia, Zarzecza mogła wybrać jak spędzić swój wolny czas w niedzielne popołudnia. Wiadomo zamiast rodzinnego spaceru w parku Kościuszki wybiorą się oni na spacery po galerii.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, jak to dobrze, że taki blog jest prowadzony! Chętnie nawiążę współpracę w celu wymiany informacji o wydarzeniach, pozdrawiam Katarzyna

    OdpowiedzUsuń
  3. Informacje o wydarzeniach (dotyczące seniorów w Katowicach) udostępniam na stronie www.facebook.com/poradnikdlaopiekunaisenioraBlog

    OdpowiedzUsuń