piątek, 25 marca 2016

III KONGRES KOBIET WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Już 16 kwietnia w Katowicach po raz trzeci spotkają się wpływowe kobiety z województwa, aby rozmawiać o ważnych dla nich sprawach. Będą dyskutować o prawach kobiet, wychowaniu dzieci, zdrowiu i urodzie – wszystko po to, by pokazać, że „Miejsce kobiet jest na szczycie”.
 
 
 
Wydarzeniem poprzedzającym Kongres będzie prawie dwugodzinny spacer po Katowicach śladami śląskich posłanek, który odbędzie się 15 kwietnia o 16:00. Po nim zaplanowano krótką debatę z udziałem publiczności.
 
Sobotnie wydarzenia odbywać się będą w przestrzeni Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach (ul. Ligonia 46). Start przewidziano na godzinę 9.00. Zaplanowano szereg konferencji i paneli dyskusyjnych, które moderować będą znane i wpływowe kobiety ze Śląska. Poruszać one będą tematy bliskie wszystkim paniom: samorealizację, zdrowie, tematy kulturalne.
 
W czasie wydarzenia organizatorki zadbają również o zdrowie i kondycja uczestniczek za sprawą krótkich przerw „na rozruszanie kości”. Odpowiedzialni za to będą: naturoterapeutka oraz trenerzy z Ritual Health.
 
Organizatorki zapraszają także do udziału w wydarzeniach towarzyszących, w tym w Kobiecym Parku „Ze zdrowiem nam do twarzy”, w którym skorzystać będzie można z porad psychologa, stomatologa czy dietetyczki, a także prawników. Swoje stoiska będą mieli także sponsorzy całego wydarzenia.
 
Rejestracja na Kongres Kobiet ruszyła 24 marca. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, do którego link znajdziecie na fanpage Kongresu (https://www.facebook.com/kongreskobietwojewodztwaslaskiego) lub bezpośrednio pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/1d3gqLhKmySijkq37StZQfM-JuvRpOibofUa6RfA8xTI/viewform .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz