środa, 5 października 2011

13 PAŹDZIERNIKA - OTWARCIE SILESIA CITY CENTER


Odliczanie rozpoczęte, otwarcie nowej części Silesia City Center już 13 października!
Świętować otwarcie będziemy przez cztery dni, które na długą zapadną nam wszystkim w pamięci. Gwiazdą otwarcia będzie Paris Hilton.
Data 13 października 2011 roku przejdzie do historii. Silesia City Center tego dnia będzie dla Was otwarta już od godziny 10:00. Wielka ceremonia otwarcia nowej części centrum rozpocznie się o godzinie 17:00. To właśnie wtedy na scenie pojawi się najsławniejsza celebrytka Paris Hilton, która oficjalnie otworzy nową część Silesia City Center. Impreza będzie miała charakter otwarty. Spotkanie z Paris Hilton poprowadzi duet znany z telewizyjnego ekranu Agnieszka Popielewicz oraz Maciej Dowbor. Na godzinę 19:00 zaplanowano koncert zespołu De Mono.
Z kolei w piątek, 14 października odbędzie się kolejna już organizowana przez SCC noc zakupów . Szaleństwo zakupowe rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do północy. O 21:00 będziemy także świadkami magicznego show, przygotowanego przez iluzjonistę Marcina Muszyńskiego.
Na tym jednak nie koniec atrakcji, w sobotę (15.10) o godzinie 18:00 zagra zespół Blue Cafe, natomiast w niedzielę (16.10) o tej samej godzinie wystąpi zespół Kombii.

Imprezy odbywać się będą na Placu Nowym w Silesia City Center.
(źródło: www.silesiacitycenter.com.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz