środa, 7 września 2016

WYKONAWCA STANU SUROWEGO GALERII LIBEROErbud SA wykonawcą stanu surowego Galerii Libero realizowanej przez Echo Investment w południowej części Katowic. Spółka Echo Investment zawarła umowę z Erbud SA dotyczącą wykonania stanu surowego Galerii Libero w Katowicach. Wartość umowy to 75 mln PLN netto. 

 

„Realizacja naszej inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończyliśmy prace porządkowe oraz rozbiórki, a jeszcze we wrześniu Erbud  rozpocznie prace budowlane” – mówi Mariusz Szatański, project manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment. 
Równocześnie trwa zaawansowany proces komercjalizacji Galerii Libero. Podpisano już m.in. umowę z firmą Martes Sport, która w Libero otworzy sklep o pow. 1 200 mkw. Lider branży elektronicznej - sieć Media Markt - zapowiada salon w zupełnie nowej odsłonie. Wśród najemców jest również bardzo dobrze znana na Śląsku Apteka Europejska, czy ogólnopolska sieć salonów mody męskiej Lancerto. Sportowy charakter Galerii Libero podkreślają już podpisane umowy m.in. z siecią klubów fitness Fabryka Formy. W Libero powstanie również pub sportowy „Food & Ball” - nowatorski koncept Arkadiusza Milika, piłkarskiego reprezentanta Polski i zawodnika Ajax Amsterdam
„Finalizujemy szereg nowych umów, które dotyczą między innymi nowych konceptów związanych z rekreacją, edukacją i rozrywką. Wkrótce będziemy też informować o nowych najemcach butikowych – mówi Tomasz Domoń, kierownik zespołu komercjalizacji w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.
Galeria Libero to nowe, ekscytujące miejsce na handlowej mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację  i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.
Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kluby, kinowy multipleks, korty do squasha, badmintona, klub fitness i klub bilardowy – Libero to jede miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z fontannami, amfiteatrem, skate parkiem, lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.
Libero powstaje przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

2 komentarze:

  1. I po co kolejna galeria? Mieszkańcy wyraźnie dają do zrozumienia, że chcą czego innego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Libero, no to jest ciekawy projekt. Na pewno przyciągnie uwagę wielu handlarzy i klientów.

    OdpowiedzUsuń