piątek, 23 września 2016

GynCentrum w Libero KatowiceW Galerii Libero, realizowanej przez Echo Investment w Katowicach, otwarta zostanie przychodnia GynCentrum oferująca pełny wachlarz nowoczesnych usług medycznych.
„Klinika GynCentrum w Libero będzie świadczyć bardzo szeroką ofertę profesjonalnych usług medycznych. Oprócz przychodni zdrowia dedykowanej zarówno dzieciom, jak i dorosłym,  pacjenci będą mogli skorzystać między innymi z poradni medycyny pracy, badań laboratoryjnych, punktu szczepień, fizjoterapii, zabiegów  medycyny estetyczne oraz gabinetów stomatologicznych. W Gyncentrum znajdzie się też 40 poradni specjalistycznych. Wśród zatrudnianych przez nas specjalistów znajdują się również lekarze zajmujących się medycyną sportową. O jakości naszej kadry może świadczyć współpraca między innymi z wybitnym specjalistą hematologii profesorem Jerzym Hołowieckim. Jestem pewien, że w Libero stworzymy nowoczesną placówkę medyczną, z której  będą chętnie korzystać pacjenci z okolicznych osiedli, ale także z całych Katowic i okolicy.” – mówi Paweł Czerwiński, CEO GynCentrum.

 

„Południe Katowic to dzisiaj najbardziej dynamicznie rozwijająca się część miasta. Tu powstają nowe osiedla mieszkaniowe, których mieszkańcami są dobrze zarabiające osoby, o rozwiniętych potrzebach i adekwatnie wysokich wymaganiach. Dla naszych najemców to grupa najbardziej atrakcyjnych konsumentów. Taki profil użytkownika centrum wymaga również zdecydowanego poszerzenia oferty o dodatkowe funkcje. 35 proc. powierzchni Galerii Libero przeznaczyliśmy dla najemców, którzy zaproponują odpowiedni poziom rozrywki, gastronomi, sportu, rekreacji i różnorodnych usług . Program Libero budujemy z myślą o jego przyszłych użytkownikach – wnaszym przekonaniu ma to być miejsce, które zaspokaja szeroki wachlarz potrzeb wyjątkowo wymagających klientów. Klinika GynCentrum doskonale wpisuje się w tę wizję. - mówi Karolina Prędota-Krystek, senior leasing manager w Echo Investment.” - mówi Karolina Prędota-Krystek, senior leasing manager w Echo Investment. 
Realizacja Galerii Libero odbyła się zgodnie z harmonogramem. We wrześniu br. prace rozpoczął wykonawca stanu surowego – firma Erbud. Równocześnie trwa zaawansowany proces komercjalizacji. Podpisano już m.in. umowę z firmą Martes Sport, która w Libero otworzy sklep o pow. 1 200 mkw. Lider branży elektronicznej - sieć Media Markt - zapowiada salon w zupełnie nowej odsłonie. Wśród najemców jest również bardzo dobrze znana na Śląsku Apteka Europejska, czy ogólnopolska sieć salonów mody męskiej Lancerto. Sportowy charakter Galerii Libero podkreślają już podpisane umowy m.in. z siecią klubów fitness Fabryka Formy. W Libero powstanie również pub sportowy „Food & Ball” - nowatorski koncept Arkadiusza Milika, piłkarskiego reprezentanta Polski i zawodnika Napoli.
Libero Katowice. New shopping experience.
Galeria Libero to nowe, ekscytujące miejsce na handlowej mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację  i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.
Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kluby, kinowy multipleks, korty do squasha, badmintona, klub fitness i klub bilardowy – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z fontannami, amfiteatrem, skate parkiem, lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.
Libero powstaje przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

1 komentarz:

  1. "Galeria Libero to nowe, ekscytujące miejsce na handlowej mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport." Galerie handlowe to najlepsza droga do drenażu handlowych ulic miast śląskich co wynika z ich tradycji i historii miast na górnym śląsku

    OdpowiedzUsuń