czwartek, 25 sierpnia 2016

JUMPCITY by NIGHT - PIERWSZA EDYCJA W KATOWICACHTakiej imprezy w Katowicach jeszcze nie było! 29 sierpnia od godziny 20 katowicki Park Trampolin JUMPCITY zamieni się w najgorętszą przestrzeń klubową. Impreza JUMPCITY by Night to muzyka grana na żywo, dwie godziny podniebnych akrobacji, turnieje z nagrodami i wspaniała atmosfera!

 

JUMPCITY by Night to najlepszy sposób na pozytywne przeżycie ostatnich wolnych dni. Zakończenie lata i wakacji nie musi kojarzyć się ze smutnym powrotem do rzeczywistości. Podczas imprezy goście Parku będą mogli usłyszeć muzykę graną na żywo przez DJ Motyla. Jednak najważniejszymi punktami wydarzenia będą turnieje - wsadów oraz walk gladiatorów. Rozgrywki pozwolą wyłonić katowickiego mistrza widowiskowych rzutów do kosza oraz najbardziej dzielnego wojownika, a na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. Dodatkowo podczas wydarzenia przez dwie godziny uczestnicy będą mieli możliwość nauki nowych akrobacji na specjalnie wydzielonej strefie nauki salta oraz zmierzenia się w zbijaka rozgrywanego na trampolinach. Impreza rozpocznie się od wspólnej, energetycznej rozgrzewki, a zakończy spokojnym rozciąganiem.

 

JUMPCITY by Night odbędzie się w Katowicach po raz pierwszy. Do tej pory odbywa się cyklicznie w Gdyni, gdzie cieszy się sporym zainteresowaniem. - Naszym celem jest organizowanie imprez, które pozwolą integrować miłośników skakania. Nawiązanie znajomości, możliwość opanowania nowych akrobacji, muzyka na żywo oraz dwa turnieje, a przede wszystkim energia i miłość do skakania to najważniejsze elementy tego wydarzenia. Impreza nie bez przyczyny odbędzie się w poniedziałek - chcemy przełamać mit tego dnia i pokazać, że można w dobrym nastoju wejść w nowy tydzień  - mówi Daria Czajka z katowickiego JUMPCITY.

Start imprezy przewidziany jest na godzinę 20, jednak warto pojawić się 15 minut wcześniej, aby móc się przygotować. Wstęp kosztuje 30 zł, a bilety należy rezerwować na stronie http://katowice.jumpcity.pl/rezerwuj/

 

Park Trampolin JUMPCITY w Katowicach to ponad 2500m2 trampolin podzielonych na strefy. Już od połowy lipca miłośnicy skakania korzystają z wyjątkowych atrakcji parku. JUMPCITY oferuje dwa baseny z gąbkami, największą trampolinę sportową na południu Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami, arenę do zbijaka, air tracka, strefę gladiatorów i specjalnie wydzielone miejsce dla najmłodszych. Trenerzy każdego dnia uczą chętnych podstaw akrobatyki, a naładowana pozytywną energią obsługa zaraża swoją pasją do skakania na trampolinach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz