czwartek, 5 maja 2016

ROCKWELL AUTOMATION W A4 BUSINESS PARKKatowicki oddział Rockwell Automation - największej na świecie firmy zajmującej się automatyką przemysłową - przeniesie się do budynku III etapu kompleksu biurowego A4 Business Park, realizowanego przy ul. Francuskiej przez Echo Investment. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma CBRE.

 

„Wynajęcie ponad 7 000 mkw. przez firmę Rockwell Automation to dla nas ogromy powód do dumy. Między innymi dlatego, że to kolejny lider rynku, który na swoją siedzibę wybrał A4 Business Park. Pierwszy etap tej inwestycji wynajął w całości koncern IBM, w drugim budynku swoje biura urządziła spółka PKP Cargo, teraz do tego grona dołączył światowy gigant Rockwell Automation. Wszystkie te umowy to potwierdzenie najwyższych standardów inwestycji biurowych oferowanych przez Echo Investment i dowód na wielki sukces komercjalizacji A4 Business Park.” - mówi Joanna Nicińska, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż udało nam się pozytywnie sfinalizować umowę z Echo Investment dotyczącą najmu powierzchni w kompleksie biurowym A4 Business Park. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia naszym pracownikom środowiska pracy o wysokim standardzie biurowym w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w całej aglomeracji katowickiej. Rozbudowany transport publiczny, doskonały dojazd, m.in. autostrada A4 tuż obok, jak również najlepsze rozwiązania budowlane i architektoniczne stanowią kolejne atuty, które braliśmy pod uwagę przy wyborze lokalizacji.” – mówi Wojciech Krygowski, członek zarządu Rockwell Automation Sp. z o.o.

Kamil Tyszkiewicz, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych CBRE: „Katowice to piąty co do wielkości rynek biurowy w Polsce, który powoli budzi coraz większe zainteresowanie nie tylko deweloperów, ale i najemców. Rozszerzenie swojej działalności w Katowicach przez Rockwell Automation dowodzi, że jest to miasto sprzyjające rozwojowi. Mamy nadzieję, że niedługo kolejne firmy zdecydują się na ekspansję w Katowicach i umożliwią pełny oraz stabilny rozwój tej aglomeracji.”

Realizacja III etapu A4 Business Park przebiega zgodnie z harmonogramem. Budynek oferuje blisko 12 000 mkw. powierzchni biurowej. Zakończenie budowy zaplanowano na III kwartał br.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz