poniedziałek, 23 maja 2016

BOHATEROWIE EPOKI LODOWCOWEJ W GALERII KATOWICKIEJMamut Maniek, leniwiec Sid, tygrys Diego i inni bohaterowie „Epoki lodowcowej 5: Mocne uderzenie” 29 maja br. zawładną Galerią Katowicką. To najbardziej bajkowy, utrzymany w filmowej konwencji, Dzień Dziecka w regionie. 

W najbliższą niedzielę, w godzinach od 12:00 do 19:00, na terenie Galerii Katowickiej będzie można spotkać jedne z najbardziej popularnych gwiazd światowej animacji. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć naturalnej wielkości figury Diego i Mańka. Mali i dorośli miłośnicy rozbawiającej do łez historii będą mogli również wejść do kosmicznej kapsuły, w której czekał będzie Wiewiór ze znanym na całym świecie żołędziem.

- Epoka lodowcowa to animacja, która bez wątpienia łączy pokolenia - zauważa Dawid Prymas, Dyrektor Marketingu i PR Galerii Katowickiej. Mamy nadzieję, że 29 maja Galerię Katowicką odwiedzą zarówno mali, jak i dorośli fani jednej z najśmieszniejszych serii filmów ostatnich lat. To będzie prawdziwie filmowy Dzień Dziecka - dodaje.

W najnowszej części Epoki Lodowcowej Maniek, Sid i Diego wraz z pozostałymi członkami stada decydują się opuścić dotychczasowy dom, aby uratować się przed kosmicznym kataklizmem, który jest zagrożeniem dla całego świata.

Organizatorzy wydarzenia przewidują moc kosmicznych atrakcji, nawiązujących do scenariusza piątej odsłony Epoki Lodowcowej. Podczas wydarzenia odbędą się liczne konkursy z filmowymi nagrodami. Fani animacji będą mogli wziąć udział w tematycznych zmaganiach sportowych.

Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiej trasy promującej film „Epoka Lodowcowa 5: Mocne uderzenie”, którego premierę zaplanowano na 29 lipca. Event odbędzie się w Galerii Katowickiej na poziomie +2.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz