wtorek, 24 maja 2016

ARKADIUSZ MILIK OTWORZY SPORT & SOCIAL CLUB W GALERII LIBERO 

Ta informacja ucieszy zapewne nie tylko fanów piłki nożnej: Arkadiusz Milik - piłkarski reprezentant Polski, napastnik w holenderskim klubie Ajax Amsterdam, zdobywca 21 bramek w tym sezonie - otworzy sport & social club w Galerii Libero.
Lokal o powierzchni 470 mkw. połączony z ponad stumetrowym tarasem znajdzie się na poziomie +2 uzupełniając szeroką ofertę rozrywkową, sportową, gastronomiczną i kulturalną Galerii Libero.
Według twórców, koncept „Food & Ball” - zgodnie ze swoją nazwą - zapewni kibicom transmisje najlepszych rozgrywek w doskonałym towarzystwie dobrego jedzenia i trunków. Będzie utrzymany w klimatach najlepszych europejskich sportowych pubów, jakie możemy znaleźć w Londynie czy Amsterdamie.
Piłka nożna będzie motywem przewodnim aranżacji lokalu, nad którym pracuje zespół specjalistów od wystroju wnętrz. Jak finalnie będzie wyglądał klub dowiemy się w chwili jego otwarcia. Na pewno można spodziewać się wielu sportowych pamiątek, w tym również takich z klubu Rozwój Katowice, w którym Arkadiusz Milik trenował już w wieku 6 lat.
„Food & Ball będzie pierwszym tego rodzaju klubem w Polsce. Chcemy w nim połączyć wszystko co najlepsze: sportową atmosferę europejskich pubów, z doskonałą kuchnią dla kibiców, w tym daniami dla sportowców. To ma być miejsce, gdzie ludzie czują się jak u siebie, spotykają się z przyjaciółmi po to, aby wspólnie spędzać czas i dzielić się pasją do sportu.” – mówi Arkadiusz Milik.
„Ponad 35 proc. powierzchni najmu w Galerii Libero przeznaczymy na rozrywkę, sport i gastronomię. Będzie to bardzo różnorodna oferta skierowana do szerokiego grona klientów. Strefa gastronomiczna Galerii Libero to miejsce, gdzie znajdziemy wiele popularnych lokali znanym firm sieciowych, a także nietuzinkowe koncepty, takie jak pub Arkadiusza Milika.” – mówi Marcin Szlufik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.
Zamierzeniem Echo Investment - dewelopera Galerii Libero - jest utworzenia największej oferty rozrywkowo-sportowej w regionie. Spółka podpisała już umowy z operatorem kinowym Helios, który otworzy 8-salowe nowoczesne kino, a także z Fabryką Formy - siecią klubów fitness. Trwają zaawansowane rozmowy dotyczące konceptów związanych ze sportem, edukacją i rozrywką dla młodszego odbiorcy.
Galeria Libero powstanie na działce o powierzchni 54 000 mkw. Obiekt będzie oferował 45 000 mkw. powierzchni handlowej i rozrywkowej rozlokowanej na 3 poziomach. Program galerii oprócz sklepów i punktów usługowych najbardziej znanych sieci i supermarketu, zakłada także bardzo rozbudowana ofertę rozrywkowo-gastronomiczną, na którą złoży się m.in. 8-salowe kino, klub bilardowy, strefa zabaw dla dzieci, korty do squasha i badmintona, restauracje z tarasami. Obiekt realizowany będzie przy ul. Tadeusza Kościuszki - jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Autorem projektu Galerii Libero jest pracownia MOFO Architekci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz