czwartek, 7 kwietnia 2016

SKONTROLUJ SWOJE ZDROWIE W GALERII KATOWICKIEJW najbliższą sobotę (09.04.2016r.) w Galerii Katowickiej, w ramach Światowego Dnia Zdrowia, odbędzie się jedna z największych prozdrowotnych akcji - „Zdrowie pod Kontrolą”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

 

Osoby odwiedzające galerię będą mogły skorzystać z bezpłatnie przeprowadzanych badań i konsultacji lekarskich. W bogatej ofercie znajdą się między innymi: badanie wzroku, pomiar glikemii przygodnej, ciśnienia tętniczego, wydolności fizycznej, spirometrii. Będzie można również nieodpłatnie sprawdzić stan swojego uzębienia. Nie zabraknie stoiska edukacyjnego o samobadaniu piersi.

Obchody Światowego Dnia Zdrowia to okazja do sprawdzenia swojej wiedzy na temat zdrowia i ratowania życia. Właśnie dlatego podczas tego wydarzenia odbędą się szkolenia dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz obsługi defibrylatora AED. Uczestnicy będą mieli możliwość zarejestrowania się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego.

Troska o zdrowie, właściwa profilaktyka, a przede wszystkim ratowanie ludzkiego życia są niezwykle istotne dla Galerii Katowickiej. Dlatego też mocno angażujemy się i wspieramy wszelkie inicjatywy, które pomagają mieszkańców regionu i naszym Klientom w prawidłowej diagnostyce, przyszłym leczeniu oraz pomogą właściwie reagować w sytuacji zagrożenia życia innych osób. Stale zachęcamy do rejestrowania się w centrum potencjalnych dawców szpiku, oddawania krwi, tworzymy możliwości badań diagnostycznych, np. spirometrii. Jesienią ubiegłego roku dla naszych Klientów mieliśmy do rozdania blisko 600 tys. zł na prywatne wizyty u specjalistów oraz badania diagnostyczne. – komentuje Dawid Prymas, Marketing and PR Manager Galerii Katowickiej. Właśnie dlatego zostaliśmy partnerem tego wydarzenia – dodaje.

Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych. Dzieci będą mogły zdobywać wiedzę  w Szpitalu Pluszowego Misia oraz na stoisku Młodej Farmacji.

Całość wydarzenia będzie obywała się już w najbliższą sobotę w godzinach 10.00 do 18.00 na poziomie +2 Galerii Katowickiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz