środa, 6 kwietnia 2016

FABRYKA FORMY W GALERII LIBERODo grona najemców Galerii Libero, realizowanej przez Echo Investment w Katowicach, dołączył klub fitness sieci Fabryka Formy. Umowę dotyczącą wynajmu 1 600 mkw. obie strony podpisały podczas targów Shopping Centre Forum w Warszawie. 

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że sieć Fabryka Formy zdecydowała się na otwarcie swojego kolejnego klubu właśnie w Galerii Libero. Szeroka oferta zajęć sportowych Fabryki Formy świetnie łączy się z naszą wizją Libero jako nowoczesnego centrum stawiającego m.in. na rozrywkę, rekreację i wygodę.” – mówi Michał Banasik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.
„Otwarcie klubu Fabryka Formy w Galerii Libero stanowi istotną część naszych planów ekspansji. Obecność w dobrze zlokalizowanym i zaprojektowanym centrum handlowym to obopólna korzyść zarówno dla dewelopera, jak i najemcy, która skutecznie generuje frekwencję w obiekcie.” – mówi Ireneusz Sęk, założyciel i właściciel Fabryka Formy SA.
Fabryka Formy SA od 2009 roku prowadzi działalność w obszarze Fitness&Wellness. Od 2011 roku jest również notowana na rynku NewConnect. Przyjęty przez spółkę model biznesowy zakłada budowę nowoczesnej sieci centrów fitness w Polsce pod nazwą Fabryka Formy. Obecnie sieć składa się z dziewięciu klubów.
Galeria Libero powstanie na działce o powierzchni 54 000 mkw. Obiekt będzie oferował 45 000 mkw. powierzchni handlowej i rozrywkowej rozlokowanej na 3 poziomach. Program galerii oprócz sklepów i punktów usługowych najbardziej znanych sieci i supermarketu, zakłada także bardzo rozbudowana ofertę rozrywkowo-gastronomiczną, na którą złoży się m.in. 8-salowe kino, klub bilardowy, strefa zabaw dla dzieci, korty do squasha i badmintona, restauracje z tarasami. Obiekt realizowany będzie przy ul. Tadeusza Kościuszki - jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Autorem projektu Galerii Libero jest pracownia MOFO Architekci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz