poniedziałek, 26 października 2015

INWESTYCJE MIESZKANIOWE - PAŹDZIERNIK 2015

TWOJA DOLINA (ul. Pułaskiego)
Osiedle ”Twoja Dolina” to 4 nowoczesne budynki, w których łącznie znajdzie się ponad 300 mieszkań. Realizacja inwestycji została podzielona na dwa etapy. W ramach pierwszego etapu oddanych zostanie 196 lokali mieszkalnych oraz 9 lokali usługowych zlokalizowanych w dwóch budynkach dziewięcio- i ośmio-kondygnacyjnym.
INWESTYCJA DEWELOPERSKA SPÓŁKI HM INWEST S.A. (ul. Pułaskiego)
W 9 piętrowym budynku znajdzie się w sumie 141 mieszkań o powierzchni od 30 do 100 mkw. Ponad połowowe zajmą mieszkania dwupokojowe. Na parterze bloku zaplanowano lokale usługowe i handlowe. DOM W DOLINIE TRZECH STAWÓW II ETAP - OKAM (ul. Sikorskiego)
Dom w Dolinie Trzech Stawów to luksusowy projekt mieszkaniowy wraz z kompleksem rekreacyjno-sportowym, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów.  Obecnie realizowany jest II etap inwestycji.

CZTERY WIEŻE (osiedle Tysiąclecia)
4 Wieże to jeden z największych kompleksów mieszkalno-usługowych oferujący szeroką gamę mieszkań w Katowicach na os. Tysiąclecia.4 Wieże to docelowo cztery piętnastopiętrowe budynki mieszkalne oferujące szeroki wachlarz metraży mieszkań i apartamentów, wkomponowane w jedną wspólną podstawę zagospodarowaną pod lokale usługowe. Obecnie trwa realizacja 3. i 4. wieży.
1 komentarz:

  1. Wygląda na to, że Katowice chca przyciągac młodych ludzi. :) Ekstra!

    OdpowiedzUsuń