czwartek, 8 października 2015

DOM HANDLOWY SUPERSAM OTWARTY8 października w samym sercu Katowic został otwarty Dom Handlowy Supersam. Udostępnił 76 punktów handlowo-usługowych w tym 24, nieobecnych do tej pory w tej części miasta. Inwestorem obiektu jest Griffin Real Estate, za jego zarządzanie odpowiada Knight Frank.Supersam zlokalizowany jest przy ul. Piotra Skargi 6, w miejscu zbudowanej w latach 30. minionego wieku, hali targowej. Dla jej upamiętnienia, w nowym obiekcie znalazły się cztery, pochodzące ze starej hali, zabytkowe stalowe dźwigary.


Supersam będzie przede wszystkim uzupełniał istniejącą już ofertę handlową centrum Katowic. Znajdą się w nim aż 24 popularne marki, nieobecne w nim do tej pory: Empik, Pepco, Aldi, New Look, Monnari, Sportsdirect, Atlantic, Silesia Jeans, Szachownica, Grey Wolf, UrbanCity, Sergio Leone, TextilMarket, KIK, Passero, Strefa Diet, Hobby4Men, Top Secret, Zzadimo, Esotiq, Pafoscan Sport, Greenpoint, Strefa podróży i wyczekiwane fitness Jatomi Fitness.


Obiekt w porównaniu z innymi, miejskimi galeriami jest niewielki. Posiada 23 tys. mkw. Jego funkcjonalny rozkład ma sprzyjać intuicyjnej komunikacji podczas zakupów.


- Mam nadzieję, że nowy Supersam stanie się co najmniej tak popularny wśród mieszkańców Katowic jak był kiedyś, za czasów istnienia w tym miejscu hali targowej. Chcemy przywrócić handlową tradycję tego miejsca. Otwieramy obiekt w pełni wynajęty, co jest prawdziwą rzadkością wśród nowych centrów handlowych. Wierzę, że skoro udało nam się zdobyć zaufanie najemców podobnie będzie z klientami - komentuje Grażyna Morawiec - Jóźwicka, Dyrektor Domu Handlowego Supersam.


Od czwartku do niedzieli z okazji otwarcia na terenie centrum zaplanowano liczne animacje, atrakcje i konkursy nawiązujące, podobnie jak kampania reklamowa Supersamu, do czasów PRL-u.

- Nawiązanie do PRL-u wynika przede wszystkim z sentymentu do dawnego Supersamu i tego jak kultowym miejscem dla mieszkańców był on kiedyś. Chcemy przywołać wspomnienia z tamtego okresu bazując na pozytywnych emocjach, a młodszym mieszkańcom ukazać go z przymrużeniem oka. Przez cztery dni nasi klienci będą mogli m.in. wziąć udział w Koncercie Życzeń, zabawie przy muzyce Abby i Boney M, przejechać się kultowym ogórkiem, a najmłodsi będą mogli odwiedzić Kącik Tolka Banana. Aktywnie działać będzie również nasz program, Superstar, w którym na klientów czekać będą specjalne, limitowane promocje i okazje – zachęca Dyrektor DH Supersam.


W Supersamie, prócz punktów 76 punktów handlowo-usługowych znajduje się również 5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje przeznaczone są na parking liczący około 400 miejsc. Przez trzy godziny, dla klientów Supersamu będzie on bezpłatny, po tym czasie opłata wynosi 3 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Centrum otwarte jest godzinach: poniedziałek - sobota: 9.00 - 21.00, niedziela: 10.00 - 20.00 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz