poniedziałek, 14 września 2015

WEEKEND Z LEGO W GALERII KATOWICKIEJ

Moc atrakcji i emocjonującej zabawy – najnowsze modele klocków, scena muzyczna z lekcjami tańca, motor 3D, misje ninja, gry wideo oraz tablety ze specjalnymi aplikacjami. 19 i 20 września br. w Galerii Katowickiej na małych i dużych miłośników kreatywnego budowania czeka wielka Strefa LEGO.


W najbliższy weekend, 19-20 września, fani najpopularniejszych klocków na świecie znajdą w Galerii Katowickiej pięć pełnych atrakcji Stref LEGO. W sektorze LEGO Star Wars™ po raz pierwszy zostaną pokazane modele inspirowane filmem „Gwiezdne wojny™: Przebudzenie mocy”, a w strefie LEGO Friends zestawy z nowej sub-linii LEGO Friends Pop Star. Na specjalnej scenie muzycznej odbywać się będą lekcje tańca we współpracy z Egurrola Dance Studio.

– Zapraszamy małych i dużych amatorów kreatywnej rozrywki, chłopców i dziewczynki, dzieci i rodziców – gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Katowice są jednym z ośmiu miast w Polsce, w których gości weekendowa Strefa LEGO, a w Galerii Katowickiej ma być ona największą ze wszystkich – mówi Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej.

Wystawa najnowszych modeli LEGO Friends i mini strefa gier, w której zostaną udostępnione tablety z aplikacją „LEGO Friends Art Maker” to część z atrakcji jednej ze stref tematycznych. We współpracy z Egurrola Dance Studio zostanie także ustawiona scena, na której będą się odbywały lekcje tańca. Dzieci będą mogły również, budując z klocków LEGO Friends, odgrywać scenki dotyczące ich ulubionych zainteresowań: przyjaźni, muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody.

Zainteresowani światem fantasy, magią i przygodami elfów, kreatywnie spędzą czas w krainie LEGO Elves – kolejnej ze stref przygotowanych w Galerii Katowickiej. Przez dwa dni do dyspozycji fanów będą stoły do zabawy klockami z tej serii oraz mini strefa gier i tablety z aplikacją „LEGO Elves – Unite the Magic”.

W obszarze Star Wars zostaną pokazane najnowsze zestawy inspirowane filmem „Gwiezdne wojny™: Przebudzenie mocy”, którego premiera w Polsce odbędzie się już w grudniu. W Galerii Katowickiej będzie można tworzyć własne kosmiczne pojazdy i przeżywać międzygalaktyczne przygody. Fani LEGO będą mogli także obejrzeć wystawę najnowszych modeli kloców, zrobić sobie zdjęcie na ściance foto lub w mini strefie gier pograć na tabletach w „LEGO Star Wars™– The Complete Saga”.

W kolejnym z obszarów tematycznych – LEGO Ninjago – mali wojownicy będą mogli sprawdzić czy są prawdziwymi ninja. Po ukończeniu pięciu misji otrzymają dyplom oraz upominek. Niczym nieograniczone budowanie modeli i odgrywanie scenek z bohaterami ze świata LEGO Ninjago umili chodząca postać Maxa z Klubu LEGO, w mini strefie gier można będzie zmierzyć się na tabletach w „LEGO Ninjago Tournament”.

Podczas weekendu z LEGO w Galerii Katowickiej dla starszych dzieci powstanie także strefa LEGO Video Games z konsolami PlayStation 4 i zainstalowanymi grami. Na najmłodsze dzieci, w wieku od 1,5 roku życia, czeka ogromnym „basen” wypełniony klockami LEGO DUPLO, liczne stoliczki do zabawy oraz ścianka foto z motorem 3D LEGO DUPLO.

Wszystkie atrakcje Strefy LEGO w Galerii Katowickiej dostępne będą w sobotę i niedzielę, 19-20 września, w godzinach od 11.00 do 19.00 na poziomie +2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz