środa, 16 września 2015

PROFESJONALNA SZKOŁA MODELEK W GALERII KATOWICKIEJ

Praktyczne rady właścicielki agencji będącej oficjalnym partnerem programu „Top Model” w telewizji TVN, współpracującej z takimi gwiazdami jak Joanna Krupa oraz Kasia Struss. Nauka chodzenia po wybiegu, spotkanie z gwiazdami modelingu, trenerem Keanu Reeves’a, Heidi Klum i Alicji Bachledy-Curuś, oraz warsztaty fotograficzne. W Galerii Katowickiej rusza jedyna poza Warszawą Szkoła Modelek Avant Model School.


– To pierwsza taka szkoła w regionie. Marzenia wielu dziewcząt stają się, jak nigdy wcześniej, bardzo realne do spełnienia. Profesjonaliści ze Szkoły Modelek Avant Model School będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem na zajęciach w Galerii Katowickiej. Jestem przekonany, że niebawem usłyszymy o top modelce ze Śląska, która podąży śladem takich gwiazd jak Joanna Krupa i Kasia Struss – mówi Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej.

Agencja Avant Models, która poprowadzi szkołę modelek w Galerii Katowickiej, jest oficjalnym partnerem programu „Top Model” w telewizji TVN. Współpracuje m.in.: z Joanną Krupą, modelką i aktorką, która gościła na ponad 100 okładkach magazynów na świecie, w tym Esquire, GQ, Sport’s Illustrated, Ocean’s Drive, Maxim, Cosmopolitan, Glamour, uznaną za „Najseksowniejszą Modelkę Świata” przez magazyn GQ oraz Kasią Struss – pierwszą Polką, która wzięła udział w kampanii reklamowej domu mody Dior, jedną z Top 20 Modelek Dekady wg Vogue, bohaterką kampanii reklamowych marek: Miu Miu, Chloe, Alberta Ferretti, Dolce & Gabbana, Gucci, Valentino, Costume National, Jil Sander, Kenzo, Prada – Car Shoes, Mulberry.

Szkoła Modelek Avant Model School w Galerii Katowickiej to całodniowy cykl warsztatów, podczas których zainteresowane światem mody i modelingu dziewczyny dowiedzieć się będą mogły jak najlepiej pozować, dbać o urodę i zdobyć kontrakt z wymarzoną agencją. Sesje odbywać się będą raz w miesiącu na antresoli (poziom +2 nad częścią restauracyjną) Galerii Katowickiej. Pierwsza edycja odbędzie się w niedzielę, 27 września br.

– Jeśli od zawsze marzyłaś o modelingu, ale nie wiesz od czego dokładnie zacząć, do kogo się zwrócić i jak w ogóle wyglądają pierwsze kroki w tym świecie – jesteśmy właśnie dla Ciebie. Na wszystkie nurtujące pytania odpowie sztab naszych ekspertów podczas wyjątkowych warsztatów Avant Model School – zachęca Małgorzata Leitner, właścicielka szkoły i agencji Avant Models. – Podpowiem jak wybrać najlepszą agencję i zrobić dobre pierwsze wrażenie, gdy na castingu ma się tylko pięć sekund, aby oczarować klienta, casting directora czy fotografa – dodaje.

W programie zajęć Szkoły Modelek Avant Model School w Galerii Katowickiej znajduje się także warsztat poświęcony zdrowej i zbilansowanej diecie modelek oraz trening pod okiem eksperta od fitnessu i zbilansowanego żywienia Witolda Szmańdy, który w Hollywood współpracował z takimi gwiazdami jak Alicja Bachleda-Curuś, Heidi Klum i Keanu Reeves. Uczestniczki odbędą także szkolenie z zakresu wizażu i codziennej pielęgnacji skóry.

Profesjonalnego chodzenia po wybiegu w Szkole Modelek Avant Model School w Galerii Katowickiej uczyć będzie modelka Kasia Sowińska. Warsztaty fotograficzne poprowadzą współpracujący na co dzień z gwiazdami specjaliści, którzy wykonają zdjęcia do portfolio początkujących modelek.

– Pomysł na prestiżową szkołę modelek w Galerii Katowickiej powstał podczas niedawnego Key Fashion Week by Galeria Katowicka, kiedy to zobaczyłam jak wiele pięknych dziewczyn ze Śląska przyszło na organizowany przez nas casting. Postanowiłam, by to właśnie w tym miejscu, po raz pierwszy poza Warszawą, otworzyć także Avant Model School – mówi Małgorzata Leitner, właścicielka szkoły i agencji Avant Models.

– Postanowiliśmy wyrównać szanse dziewczyn ze Śląska i tych z Warszawy. Stąd właśnie w Galerii Katowickiej obecność profesjonalnej szkoły modelek. Agencja Avant Models daje realną szansę na karierę międzynarodową, tu przykładem mogą być Joanna Krupa i Kasia Struss, nie bez znaczenia jest też partnerstwo w programie „Top Model. Zostań modelką” – mówi Dawid Prymas, Dyrektor Marketingu i PR Galerii katowickiej.

Dziewczyny uczestniczące w pierwszej edycji Avant Model School w Galerii Katowickiej (27 września) będą miały szansę wystąpić w pokazach mody podczas Katowice Fashion Week, wydarzenia, które w październiku odbędzie się w Galerii Katowickiej.

– Dodatkowo razem z innymi kandydatkami, które zgłoszą się do castingu, zawalczą o naprawdę wysoką stawkę. Na zwyciężczynie czekają kontrakty z Avant Models i sesja zdjęciowa w magazynie Glamour. Już teraz mogę zdradzić, że obok Małgosi Leitner oraz Joanny Krupy w jury castingu zasiądzie Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu Glamour oraz Ylan Anoufa, główny projektant francuskiej marki Maison oraz dyrektor artystyczny Fashion TV, która objęła swoim patronatem nasze wydarzenie – podsumowuje Dawid Prymas.

Zapisy do Szkoły Modelek Avant Model School w Galerii Katowickiej możliwe są poprzez stronę internetową Galerii Katowickiej oraz www.avantschool.pl.

Cena kursu Avant Model School w Galerii Katowickiej wynosi 500 PLN.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz