piątek, 11 września 2015

OTWARCIE SUPERSAMU JUŻ 8 PAŹDZIERNIKAZ początkiem jesieni, w centrum Katowic zostanie oddany do użytku
Dom Handlowy Supersam.  Znajdzie się w nim 76 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Inwestorem centrum jest Griffin Real Estate. Za jego zarządzanie odpowiadać będzie firma Knight Frank.


Inwestycja powstaje przy ul. Piotra Skargi - obok węzła komunikacji miejskiej oraz
w sąsiedztwie dworca PKS. Nowy Supersam będzie kontynuował handlową tradycję tego miejsca trwającą od lat 30. XX wieku, którą zapoczątkowała zbudowana tam hala targowa.

Supersam będzie przede wszystkim uzupełniał ofertę handlową centrum Katowic – znajdą się w nim aż 24 popularne marki, nieobecne do tej pory w tej części miasta: Empik, Pepco, Aldi, New Look, Monnari, Sportsdirect, Atlantic, Silesia Jeans, Szachownica, Grey Wolf, UrbanCity, Sergio Leone, TextilMarket, KIK, Passero, Strefa Diet, Hobby4Men, Top Secret, Zzadimo, Esotiq, Pafoscan Sport, Greenpoint, Strefa podróży i wyczekiwane fitness Pure Jatomi. Cieszy nas fakt, że, wiara w potencjał handlowy tego miejsca przełożyła się na ogromne zainteresowanie projektem najemców. Zostanie on otwarty dla klientów w pełni wynajęty. To ogromny sukces, zważywszy, iż obecnie niewielu obiektom handlowym na rynku udaje się pochwalić  podobnym osiągnięciem – komentuje Grażyna Morawiec Jóźwicka, dyrektor Domu Handlowego Supersam z Knight Frank. Supersam, na tle innych dużych galerii będzie wyróżniał czytelny rozkład sklepów, a co za tym idzie intuicyjna komunikacja podczas zakupów. Wchodząc do niego, klient będzie mógł niemal od razu zorientować się, gdzie chciałby się udać i z jakich sklepów skorzystać – dodaje dyrektor Supersamu.

Obecnie trwają prace wykończeniowe obiektu i przygotowanie go do otwarcia.
Na trzech kondygnacjach handlowych nowego Supersamu znajdzie się 76 sklepów
i punktów usługowo-handlowych.

Prócz marek, które do tej pory nie były dostępne w centrum miasta, klienci będą mogli skorzystać z oferty: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Rossmann, Wólczanka, Home&You, Yves Roche i Smyk. Uzupełnieniem będą prestiżowi najemcy m.in.: Zzadimo z modą włoską czy punkt z designerskimi akcesoriami do wnętrz, A Table.

W centrum przewidziano również strefę serwisową, gastronomiczną oraz usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Na wyższych piętrach zlokalizowane zostanie centrum fitness Pure Jatomi oraz 5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostaną przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc. Łączna powierzchnia najmu obiektu to blisko 23 tys. m2.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz