czwartek, 3 września 2015

DESIGN W SKANDYNAWSKIM STYLU – DUŃSKA MARKA TIGER OTWIERA W GALERII KATOWICKIEJ PIERWSZY SKLEP NA ŚLĄSKUOryginalny, stale zmieniający się asortyment przedmiotów codziennego użytku w przystępnych cenach, oferuje w Galerii Katowickiej nowy salon Tiger. To pierwszy na Śląsku sklep, stawiającej na rozwój stacjonarnych punktów sprzedaży, duńskiej marki designerskiej. 


W sklepie Tiger w Galerii Katowickiej dostępne są: przybory kuchenne, akcesoria biurowe, zabawki, artykuły hobbystyczne i techniczne, akcesoria imprezowe, żywność, artykuły papiernicze, elektronika, artykuły sportowe, gadżety i akcesoria modowe. To stylowe, kolorowe i praktyczne, a często również zaskakujące, utrzymane w skandynawskim stylu oryginalne produkty, w większości własnej marki.
– „Tiger” w języku duńskim to „tygrys”. Słowo ma też taką samą wymowę jak inne, oznaczające „dychę”. Zgodnie z naszym założeniem, 80 proc. produktów w polskich sklepach dostępnych jest za kwotę poniżej 10 zł. Wyróżniają nas również wyłącznie „okrągłe” ceny, bez groszowych końcówek. Połączenie atrakcyjnych, oryginalnych produktów i przystępnych cen stanowi podstawę naszego sukcesu – mówi Ewa Kitowska, specjalistka ds. marketingu Tiger.
Sprzedaż sieci Tiger opiera się wyłącznie na sklepach stacjonarnych, produktów marki nie można nabyć przez stronę internetową. Wystrój salonów utrzymany jest w minimalistycznym, duńskim stylu: białe ściany, drewniane podłogi, ciepłe oświetlenie oraz proste meble z naturalnych materiałów.
– Odejście od możliwości zakupów online może wydawać się zaskakujące w obecnych czasach, ale jest to nasze celowe działanie. Zależy nam na bezpośrednim kontakcie, chcemy, by klienci nas odwiedzali i poczuli wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę panującą w naszym salonie. Właśnie tak można najlepiej poznać nasze produkty i skorzystać z pomocy naszych ekspertów – mówi Ewa Kitowska.
Sklepy Tiger charakteryzują częste dostawy towaru, nowe produkty o dużej różnorodności, często tematyczne. Przykładowo we wrześniu w Galerii Katowickiej będą to przedmioty z motywem chmury, czarne i białe oraz
z wzorem marmurkowym. Podobnie jak asortyment, także opakowania Tiger są charakterystyczne – proste, bezpośrednie w przekazie i skandynawskie.
Nowy najemca Galerii Katowickiej zajmuje powierzchnię blisko 180 m2. Sklep zlokalizowany jest na poziomie 0.
 

Tiger wzbogaca ofertę segmentów dla domu oraz dla dzieci, którą w Galerii Katowickiej tworzą także takie marki jak: A Tab, Duka, English Home, home&you, Tescoma, Tchibo oraz C&A, Kornecki, Reporter Young, Reserved Kids, Smyk, Terranova, Zara oraz Wójcik Fashion. 

Tiger to popularna i szybko rozwijająca się duńska sieć blisko 500 designerskich sklepów w 25 krajach świata. Właścicielem marki jest spółka Zebra A/S. Pierwszy salon powstał w 1995 roku w Kopenhadze. Od 2011 roku firma obecna jest również w Polsce. Po otwarciu sklepów m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie i Wrocławiu, Tiger w Galerii Katowickiej jest pierwszym salonem marki na Śląsku.  

2 komentarze:

  1. Ten sklep jest rewelacyjny. Byłem ostatnio w nim w Łodzi i Sopocie. Jest tam tyle śmiesznych pierdółek że ciężko wyjść bez pełnego koszyka ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. A to chyba coś dla siebie tam znajdę ;) dzięki za info!

    OdpowiedzUsuń