czwartek, 13 sierpnia 2015

Supersam organizuje Piknik na Rynku w KatowicachJuż w najbliższy weekend (14-15 sierpnia) na katowickim Rynku odbędzie się Piknik Sąsiedzki Supersamu. Wśród atrakcji przewidziano m.in. stoiska i food trucki z przysmakami różnych kuchni oraz warsztaty i zabawy dla najmłodszych. Dwudniowe wydarzenie jest kolejnym elementem strategii reklamowej Supersamu, a także inauguracją wyjątkowego programu SUPERSTAR.

- Naczelną ideą inicjatywy SUPERSTAR jest wyróżnienie przyszłych stałych klientów Supersamu. Przynależność do tego elitarnego grona gwarantuje możliwość korzystania z licznych atrakcji m.in. stałych zamkniętych wyprzedaży, indywidualnych rabatów czy szczególnych przywilejów w centrum handlowym. Dodatkowo każdy nowy uczestnik programu, który zarejestruje się na Pikniku otrzyma pakiet powitalny z unikalnymi upominkami – zapewnia Michał Świerczyński, Venture Partner, Head of Retail w Griffin Real Estate.

Aby dołączyć do grona SUPERSTAR wystarczy przyjść na Piknik Sąsiedzki Supersamu i zarejestrować na miejscu swój akces. Impreza obejmuje dwa dni:

·         14 sierpnia (piątek) od 12:00 do 19:00
·         15 sierpnia (sobota) od 9:00 do 17:00

    W czerwcu ruszyła kampania reklamowa katowickiego Supersamu. Za opracowanie strategii odpowiadała krakowska Firma Reklamowa KUC. Głównym motywem
w kampanii są propagandowe slogany i hasła nawiązujące do minionej epoki, a tym samym do dawnego obiektu Supersamu.

Na placu budowy domu handlowego przy ul. Piotra Skargi 6 trwają jeszcze prace wykończeniowe. Otwarcie obiektu planowane jest na październik. Na trzech kondygnacjach handlowych znajdzie się ponad 70 sklepów i punktów usługowo-handlowych. Ostatnie piętra zostaną przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc. Łączna powierzchnia najmu to blisko 23 tys. mkwBrak komentarzy:

Prześlij komentarz