poniedziałek, 2 marca 2015

MIUOSH i JIMEK – WYJĄTKOWE SPOTKANIE Z ARTYSTAMI W GALERII KATOWICKIEJ

Na dzień przed koncertem, na który bilety wyprzedały się w niespełna dobę, organizator wydarzenia przygotował dla wielbicieli muzyki wielką niespodziankę. W czwartek, 5 marca br., o godzinie 18.00, pochodzący z Katowic raper i producent muzyczny MIUOSH oraz Radzimir Dębski, komponujący pod pseudonimem JIMEK, spotkają się ze swoimi fanami w Galerii Katowickiej.


- Formuła spotkania MIUOSHa i JIMKA z publicznością w Galerii Katowickiej niech na razie pozostanie niespodzianką – mówi Krzysztof Krot, organizator koncertu MIUOSH/ NOSPR/ JIMEK/ GOŚCIE. – Z całą pewnością przyjść warto, to jedyna taka okazja do zadania pytań artystom i zdobycia autografów – dodaje.

Pochodzący z Katowic raper i producent muzyczny MIUOSH oraz Radzimir Dębski, komponujący pod pseudonimem JIMEK, autor muzyki do nowej czołówki telewizyjnych Wiadomości i np. zwycięskiego remiksu piosenki Beyonce (pokonał 3000 innych utworów i trafił na płytę słynnej amerykańskiej wokalistki) spotkają się z wielbicielami w czwartek, 5 marca br., o godzinie 18.00 na antresoli (poziom +2) nad częścią restauracyjną Galerii Katowickiej.

Wydarzenie poprzedzi zaplanowane na piątek i sobotę (6-7 marca) koncerty MIUOSH/ NOSPR/ JIMEK/ GOŚCIE. W siedzibie NOSPR w Katowicach usłyszeć będzie można hip-hop w wydaniu symfonicznym. MIUOSH i Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia zaprezentują materiały ze starszych płyt oraz najnowszego albumu rapera. Orkiestrę poprowadzi i za aranżację całości odpowiada Radzimir Dębski. Artystom towarzyszyć będą goście specjalni: JOKA (Kaliber 44), José Manuel Albán Juárez (perkusja) i inni.

O skali wydarzenia świadczy fakt, że komplet biletów na pierwszy koncert został wyprzedany w ciągu doby. Ponad 1300 osób na portalu Facebook domagało się od organizatorów powtórki tego wydarzenia – w rezultacie odbędzie się drugi koncert, który inauguruje jednocześnie obchody 150 rocznicy nadania praw miejskich Katowicom. Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane w mniej niż godzinę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz