poniedziałek, 19 stycznia 2015

TK MAXX W GALERII KATOWICKIEJ26 lutego 2015 r. TK Maxx otworzy w Galerii Katowickiej swój największy w rejonie Śląska sklep oferujący szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek w cenach do 60 % taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.TK Maxx, wchodząca w skład amerykańskiego koncernu TJX Companies, Inc. firma, postanowiła otworzyć swój 27 sklep w Polsce w stolicy Górnego Śląska – w Galerii Katowickiej. Sklep mieści się na poziomie -1 i jest jednym z największych (ponad 2.000 mkw.) w obiekcie. Łączny poziom wynajęcia Galerii Katowickiej wynosi obecnie 95 proc.

- Bardzo cieszymy się, że to właśnie Galeria Katowicka będzie pierwszym w stolicy Górnego Śląska miejscem,
w którym otwarty zostanie sklep TK Maxx. Z badań klientów wiemy, że jest to marka, na którą czeka bardzo wiele osób, a która dotychczas nie była obecna w Katowicach – mówi Marta Wybrańska, International Leasing Director Neinver Polska.

Koncepcja firmy TK Maxx opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się
w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie.

- Decyzja TK Maxx o otwarciu sklepu w Galerii Katowickiej świadczy o ogromnej atrakcyjności regionu Śląska dla wiodących europejskich marek. Centrum osiąga dobre wyniki rok po otwarciu, a sprzedaż i odwiedzalność wciąż rośnie, co stanowi dodatkową zachętę dla handlowców – powiedział Mark Gamble, dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami firmy Meyer Bergman.


TK Maxx otworzy swój sklep w Galerii Katowickiej 26 lutego i dołączy do grupy 250 najemców, obejmujących marki poza galerią niedostępne w regionie takie jak Estee Lauder, M.A.C., Peek & Cloppenburg oraz popularne światowe brandy jak np. Zara, Pull & Bear, Bershka, Nike, Mango oraz Massimo Dutti. Galerię odwiedza ponad milion klientów miesięcznie.


- Decyzja TK Maxx o otwarciu sklepu w Galerii Katowickiej świadczy o rosnącym znaczeniu projektu na mapie handlowej Śląska. Ta transakcja jest kolejnym krokiem na drodze do urozmaicenia oferty Galerii Katowickiej. Jestem przekonany, że tak najemca, jak i właściciel galerii będą zadowoleni ze współpracy – powiedział Marek Noetzel, Partner, Dyrektor działu powierzchni handlowych w Cushman & Wakefield.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz