poniedziałek, 24 lutego 2014

PATRONAT noweKATOWICE : Cloud Computing GigaCon już w kwietniu

Już 8 kwietnia w Qubus Hotel Prestige w Katowiach odbędzie się bezpłatna konferencja Cloud Computing GigaCon.Jeśli zastanawiają się Państwo jak za pomocą chmury zoptymalizować koszty w firmie, jak bezpiecznie chronić swoje dane i jak przepisy prawa autorskiego odnoszą się do usługi Saas i Paas - serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konferencji Cloud Computing GigaCon - odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo podczas tego wydarzenia. 


Potwierdzone tematy wystąpień:

        Konsolidacja i backup środowisk Microsoft za pomocą macierzy NetApp – Piotr Fuz (Signati)

        3S Data Center, czyli gdzie produkuje się chmury. Istotne parametry, jakie powinno mieć centrum przetwarzania danych. Na co zwrócić uwagę przy wyborze ośrodka i jak ważne jest zachowanie wszystkich elementów gwarantujących bezpieczeństwo – Jacek Chylak (Grupa 3S)

        Wyrwij swoją firmę ze złych nawyków. Historia o tym, jak chmura obliczeniowa zmienia współczesny biznes – Dariusz Nawojczyk (Oktawave)

-        Cloud jako droga do optymalizacji kosztów – Łukasz Sieroń (AlphaNet)

-        Prawnoautorskie kontrowersje związane z chmurą obliczeniową. Usługi Saas i Paas a przepisy prawa autorskiego. Korzystanie z autorskich praw majątkowych. Zakres ochrony prawnoautorskiej programów komputerowych – Jarosław Góra (Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych)

-        kolejne tematy już wkrótce...

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, wystarczy wcześniejsza rejestracja na stronie konferencji: http://gigacon.org/cloudcomputing/katowice/2014

Uczestnikom zapewniamy materiały konferencyjne, przerwy kawowe, możliwość uczestnictwa w wybranych wykładach oraz atrakcyjne nagrody.

Kontakt z organizatorem :

Weronika Szczubełek
SW Konferencje GigaCon

tel. 22 427 36 45 | fax 22 244 24 59
kom. 506-981-931
ul. Bokserska 1
02-682 Warszawa
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz