środa, 2 października 2013

DAWID WOLIŃSKI I ROBERT KUPISZ W SILESIA CITY CENTER
Dwaj najpopularniejsi dziś polscy projektanci pojawią się w Silesia City Center. Dawid Woliński oraz Robert Kupisz zaprezentują swoje kolekcje podczas największego, modowego wydarzenia sezonu - pokazów mody jesień/zima 2013/2014 w Silesia City Center, które odbędą się już 12 i 13 października. Centrum handlowe będzie pierwszym miejscem, w którym po warszawskich premierach, zostaną pokazane wybrane elementy z kolekcji projektantów. Imprezę poprowadzi Agnieszka Popielewicz.
Pokaz Dawida Wolińskiego odbędzie się 12 października (sobota) o godz. 18.30, z kolei Robert Kupisz zaprezentuje swoją kolekcję 13 października (niedziela) także o godz. 18:30. Oprócz ubrań znanych projektantów na wybiegu zobaczymy ponad 60 kolekcji popularnych marek krajowych i zagranicznych m.in. Pepe Jeans, Ania Kruk,  Weekend by Max Mara, Tommy Hilfiger, Hexeline, Eva Minge&Esotiq Wszystkie kolekcje zaprezentowane zostaną na specjalnym wybiegu na Placu Tropikalnym w Silesia City Center.
Relację z pokazów będzie można także śledzić na fan page Silesii na Facebook.com oraz w serwisie Instagram - @silesiastyle #silesiapokazy. Wstęp na pokazy 12 i 13 października jest wolny. Pokazy odbywać będą się w godz. od 15 do 20. Silesia City Center, Katowice, ul. Chorzowska 107.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz