środa, 18 września 2013

DNI OTWARTE NA TRZECH STAWACH  W dniach 21 i 22 września deweloper OKAM Capital zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się
w Domu w Dolinie Trzech Stawów. W biurze sprzedaży na klientów będą czekać specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z zakupem apartamentów. To unikalna możliwość, żeby poznać wszystkie szczegóły tej wyjątkowej inwestycji.

Podczas Dni Otwartych będzie można zwiedzić mieszkania, a także zobaczyć makiety budynków oraz elektroniczne wizualizacje inwestycji. OKAM Capital przygotował ponadto ofertę specjalną dla zainteresowanych kupnem mieszkania Domu w Dolinie Trzech Stawów - „Dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem za 299.999 zł”.
Klienci najbardziej chwalą nasz projekt za jakość, lokalizację i ogólną koncepcję, która zakłada, iż Dom w Dolinie Trzech Stawów to luksusowy projekt apartamentowy o wyrafinowanej formie architektonicznej, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów – komentuje Michał Skwarek, Sales & Marketing Manager OKAM Capital.
Dom w Dolinie Trzech Stawów to wyjątkowy projekt apartamentowy wraz z kompleksem rekreacyjno-sportowym, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów.
To idealne miejsce dla osób ceniących życie w centrum dużego miasta, pragnących uczestniczyć
w ważnych wydarzeniach społeczno-kulturowych, a zarazem poszukujących bliskości natury.
Obecnie realizowany jest I etap inwestycji, w którym zaplanowano 100 mieszkań, 8 lokali usługowych, wielostanowiskowy parking i komórki lokatorskie w podziemiu oraz luksusowe lobby na parterze budynku.
(źródło : informacja prasowa)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz