poniedziałek, 1 lipca 2013

SUPERSAM WYNAJĘTY W 70%

Ruszają prace nad budową katowickiego Supersamu – jednego z najciekawiej zapowiadających się handlowych projektów deweloperskich w Polsce. Pierwszym etapem będzie rozbiórka starej hali, która właśnie się rozpoczyna.
Do końca sierpnia zrealizujemy część prac związanych z wyburzeniem, w tym przede wszystkim wywieziemy z placu budowy gruz i inne pozostałości po starej hali. Historyczne elementy hali zostaną poddane renowacji i będą przechowywane do czasu rozpoczęcia prac budowanych nowego projektu. We wrześniu, gdy tradycyjnie wzrośnie liczba osób przemieszczających się w okolicach powstawania Supersamu, trwać już będzie właściwa budowa –- powiedział Michał Świerczyński, Venture Partner, Head of Retail w Griffin Group, do której należy Supersam oraz m.in. DH Renoma we Wrocławiu i projekt odbudowy Hali Koszyki w Warszawie.
Nowy Supersam oferować będzie blisko 21 000 m kw. powierzchni handlowo-usługowej na pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej. Na trzech kondygnacjach handlowych powstanie ponad 100 sklepów i punktów usługowych, natomiast poziom drugiego piętra przeznaczony zostanie na kino, punkty gastronomiczne i rekreacyjne oraz centrum fitness. 400 miejsc parkingowych powstanie na ostatnich kondygnacjach zwieńczających nowy budynek Supersamu. Projekt wynajęty jest już prawie w 70 proc.
W nowym Supersamie znajdą się m.in. takie sklepy jak : supermarket Aldi, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay, Multikino, Pure Fitness Club, EMPIK, SMYK, New Look, Camaieu, Rossmann, Coffee Heaven, Aroma Espresso Bar, Madagaskar, Swiss, InMedio, Bon Apetito, Lodomania, Twoje Soczewki, Mr.Minit, Apteka, Pralnia Biała Róża, Kari, Krakowski Kredens, Play, Hypertel, Papierośnica, Biuro Podróży Orlica.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz