czwartek, 27 czerwca 2013

GALERIA KATOWICKA - ELEWACJA

Powoli kończą się prace związane z montowanie elewacji Galerii Katowickiej. Całość w nocy ma być podświetlana, a co jakiś czas przeprowadzane są testy iluminacji.  Wnętrze Galerii Katowickiej zaczyna coraz bardziej nabierać kształtów galerii handlowej. Na pasażach pojawiły się pierwsze witryny  sklepowe. To one, a dokładnie to, co się na nich znajdzie, będzie głównym źródłem koloru na pasażu galerii. Kolorystyka wnętrza obiektu zaprojektowana przez pracownię Medusa Group została bowiem ograniczona do bieli i czerni.
Prawie wszystkie witryny będą miały 3 metry wysokości. Wyjątek stanowią witryny pomiędzy kielichami, które w najwyższym punkcie osiągają nawet 7 metrów. Łącznie wszystkie witryny będą miały 2,3 km długości.
Obecnie trwa również montaż balustrad. Z racji tego, że Galeria Katowicka będzie miała łącznie aż 7 kondygnacji, balustrady to istotny element wystroju. Galeryjne balustrady wykonane są z wysokiej jakości szkła wykończonego estetyczną metalową poręczą. Montowane są wzdłuż pasaży i na klatkach schodowych. Łączna długość zamontowanych balustrad przekroczy 2 000 m.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz