wtorek, 6 listopada 2012

7. URODZINY SILESIA CITY CENTER

7 lat zobowiązuje, dlatego w tym roku Silesia City Center zdecydowała się na huczną, bo aż 2–dniową imprezę urodzinową. Zabawę rozpoczniemy 17 listopada o godz. 18.00 Nocą Zakupów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Zakopower z energicznym i niezwykle utalentowanym frontmenem - Sebastianem Karpielem-Bułecką. Podczas godzinnego koncertu, który rozpocznie się o godz. 18:00 będzie można usłyszeć największe przeboje grupy, w tym te z podwójnie platynowej płyty „Boso”, wydanej w 2010 roku. Noc zakupów zakończy się o godz. 24.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Drugi dzień urodzin Silesia City Center (niedziela, 18 listopada) wypełni motyw kulinarny. Na Placu Tropikalnym już stoi specjalna kuchnia, w której Magda Gessler, gwiazda programów telewizyjnych „MasterChef” i „Kuchenne rewolucje”, wspólnie ze swoimi cukiernikami, wypiekać będzie od godz. 16:00 urodzinowe bezy. W rece Kasi Cichopek i Edyty Herbuś trafi w sumie 20 ciastek, które zostaną udekorowane i wystawione na licytację. Dzięki dochodowi z aukcji ponad 50 podopiecznych Domu Aniołów Stróżów będzie mogło wyjechać na zimowe ferie.
Dodatkowo na klientów, którzy 18 listopada odwiedzą Silesia City Center, czekać będzie 7 urodzinowych tortów, przygotowanych przez Magdę Gessler.


(źródło : www.silesiacitycenter.com.pl)

4 komentarze:

 1. Od której są wyprzedaże?

  OdpowiedzUsuń
 2. od 18:00 zaczyna się noc zakupów

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam dzisiaj na aukcji dla Domu Aniołów Stróżów.Gwiazdą wieczoru m.in.była przemiła Pani Magda Gessler.Można było kupić pyszne bezy z których pieniążki były przeznaczone na wcześniej wspomniany dom.Wszystko było fajnie do momentu rozdawania autografów.Ochrona i sekcja organizacyjna zrobiła zamieszanie z wchodzeniem do gwiazd.A konkretnie pierwsi stali się ostatnimi.Nie mogłam znieść chamstwa obsługi.Można było słyszeć odpowiedzi na grzeczne pytania m.in. wynosić się, co mnie to obchodzi...i to nie tylko w stosunku do młodzieży.Uszy więdły.Wyobrażam sobie jakie to musi być niemiłe i niezręczne dla tych wyjątkowych gości.Jakiś czas temu byłam w Plaza Ruda Śląska.Tam też spotkałam Panią Magdą Gessler.I organizacja super.Nawet można było usiąść na chwilkę z gwiazdą by zamienić słówko.A nie słyszeć po sekundzie,że trzeba już się wynosić.To było pewnie uciążliwe też dla samej gwiazdy.W każdym razie wiem jedno, nigdy więcej nie przyjadę do Silesia City Center spotkać się z gwiazdami...Bo ludzie tu są traktowani jak bydło.Organizator nie potrafi wyznaczyć miejsca do wchodzenia (biegają z sofami,przenoszą stolik,...) co w rezultacie spowodowało,że powstał chaos i ochrona się dziwi,że nagle ludzie zaczęli się pchać...koszmar.To pokazuje do czego potrzebni jesteśmy im my klienci- tylko do wydania pieniędzy i wynoszenia się! Jeżeli tylko o to chodzi, to nie róbcie imprez!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Panią w 100%. Też tam byłam z dziećmi, bardzo chciały dostać autografy od pani Magdy, stały grzecznie w kolejce, ale dorośli i ochrona, która nie miała zielonego pojęcia o zachowaniu!!!!!, przewróciła moje jedno dziecko, które się rozpłakało, autografu nie dostało, wróciło zawiedzione do domu. Druga córka autograf dostała, a gdy poprosiła panią Magdę o drugi dla wypchanej z kolejki siostry, otrzymała odpowiedź NIE, i została szybko wyprowadzona. Oprócz tego jeden z panów ochroniarzy, który chyba myślał, że gra w amerykańskim filmie, podszedł do młodzieży, która bawiła się kulkami z dekoracji (fakt, mogli tego nie ruszać)i krzyknął, że jak coś to może użyć siły i mogą wyjść w tym celu na zewnątrz!!! Szok! Przykładów negatywnych w tym dniu widziałam dużo, żenada!!!!Przydałoby się im szkolenie z organizacji i zasad dobrego wychowania!!!!!

   Usuń