piątek, 11 maja 2012

MULTIVILLA ,CZYLI LUKSUS W CENTRUM KATOWICMultivilla jest jedynym w swoim rodzaju budynkiem mieszkalnym, oferującym komfort, funkcjonalność, bezpieczeństwo i prestiż.
Mieszkanie w centrum Katowic nabiera nowej jakości. Nie jest to substytut podmiejskiego domku, wciśnięty w mury osiedlowego bloku, lub odrestaurowanej kamienicy.
W wyrafinowanej architekturze budynku autorstwa KWK Promes Roberta Koniecznego , w przemyślany sposób, umieszczono 9 niezależnych przestrzeni mieszkalnych. Nazywamy je villami, gdyż ich walory użytkowe i stopień zindywidualizowania są znacznie większe niż w przypadku klasycznych apartamentów.
Konstrukcja budynku, pozwala wyeliminować ściany nośne wewnątrz villi, otwierając w ten sposób pole do swobodnego krztałtowania wnętrz. Budynek składa się z 9 splecionych ze sobą przestrzeni mieszkalnych o powierzchniach od 116 do 185 m². Żadna nie jest podobna, do drugiej. Także elewacje poszczególnych villi różnią się od siebie. Wszystkie ville oprócz podstawowych mediów posiadają, mechaniczną wentylację z rekuperacją oraz instalację klimatyzacyjną.
Dwupoziomowy garaż zapewnia odpowiednią ilość miejsc parkingowych.
Multivilla jest propozycją dla ludzi chcących mieszkać w centrum miasta. Powstaje w śródmieściu Katowic u zbiegu ulic Koszarowej i Kardynała Kominka.


Kwartał miejski w którym znajduje się działka wypełnia głównie przedwojenne i powojenne budownictwo mieszkaniowe o średniej intensywności zabudowy, tereny zieleni miejskiej oraz budynki dwóch wyższych uczelni. Jest to cichy spokojny i zielony zakątek w śródmieściu Katowic.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne i wyższe uczelnie. Dojazd samochodem do katowickiego rynku zajmuje około 3 minut natomiast dojazd do autostrady A4 około 1 minuty.
 Sprzedaż mieszkań ma rozpocząć się w przyszłym tygodniu, a budowa ma ruszyć już niebawem.


(źródło : www.multivilla.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz