środa, 4 stycznia 2012

SUPERSAM - NOWI NAJEMCY


Spółka Prime Properties, należąca do Grupy Spółek Centrum Development and Investments, podpisała kolejnych 12 umów najmu, łącznie na ok.1600 mkw. powierzchni.
Wśród nowych najemców znalazły się m.in. takie marki jak: Camaïeu, który zajmie lokal o powierzchni ponad 200 mkw., Smyk (500 mkw.),  Empik (430 mkw.) oraz Swiss (24mkw.)
Oferta gastronomiczna nowej galerii handlowej wzbogaciła się również o kawiarnię Madagaskar (121 mkw.) oraz Lodomanię (90 mkw.) specjalizująca się w domowej produkcji lodów z wykorzystaniem jedynie naturalnych składników. Bon Apetio zajmujące lokal o powierzchni 83 mkw. to znana sieciowa restauracja serwującą dania na wynos.
Na parterze powstanie również salon prasowy InMedio (30 mkw) oraz salon optyczny Twoje Soczewki (28 mkw). Na poziomie -1 nowego Supersamu* swój punkt usługowy otworzy m.in. Pralnia Biała Róża (54 mkw)

1 komentarz:

  1. No nie mogę się doczekać na ten remont! Katowice teraz tak wspaniale się rozwijają, że nie dowierzam własnym oczom! Dworzec, Galeria, Supersam, Biblioteka Akademicka, Supersam... Wszytko będzie nowe!

    OdpowiedzUsuń