piątek, 26 sierpnia 2011

PIERWSZE URODZINY BLOGA

Dokładnie rok temu uruchomiłem blog noweKATOWICE, przez ten czas pojawiło się na nim ponad 150 postów, które przeczytało prawie 45 tys. czytelników z ponad 60 krajów z czego znaczna większość to wejścia w Polsce. Najpopularniejszym postem w tym roku był Spodek - bliskie spotkania trzeciego stopnia (prawie 1,5 tys. wejść), a najpopularniejszą podstroną okazał się Przewodnik (prawię 1 tys. wejść).
Na bloga wchodziliście głównie z google.pl (prawie 20 tys. wejść) wyszukując takie hasła jak spodek, galeria katowicka itd.
Największą oglądalność blog miał w czerwcu 2011 - 6 328 wejść.
Blog na bieżąco informuje o przebiegu największych inwestycji w Katowicach tj, budowa nowego dworca czy rozbudowa Silesia City Center, a od niedawna współpracuje z Centrum Development & Investments inwestorem nowego Supersamu* ,dzięki czemu możecie na bieżąco przyglądać się przebudowie Supersamu*.
Od 20 marca noweKatowice mają swoją fanpage na portalu społecznościowym Facebook, gdzie lubi nas już 88 osób. W związku z pierwszą rocznicą otwarcia bloga przedstawiam wam nowe logo bloga ,które od dzisiaj będzie funkcjonowało, oraz dla przypomnienia pierwsze logo.

Dziękuje Wam że jesteście z blogiem
i zapraszam do kolejnych odwiedzin
noweKATOWICE


PIERWSZE LOGO

NOWE LOGO


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz