wtorek, 2 sierpnia 2011

MULTIKINO PIERWSZYM NAJEMCĄ SUPERSAMU*
Spółka Prime Properties należąca do Grupy Spółek Centrum Development and Investments podpisała umowę najmu z firmą Multikino S.A. obejmującą wynajem powierzchni o wielkości 2000 mkw., zlokalizowanej na drugim poziomie galerii.  Na powierzchni tej, znajdzie się sześć sal kinowych wyposażonych w m.in.  w technologię Dolby 3D Digital Cinema.
Multikino ze swoją szeroką ofertą tematyczną obejmującą takie wydarzenia jak: ”Kino na Obcasach”, „Mulitbabykino”, „Noce Kina”, czy transmisje najbardziej znanych Oper w technologii HD sprawia, że doskonale wpisuje się w charakter CH Supersam*- miejsca przyjaznego wszystkim mieszkańcom Katowic.
Przeprowadzone przez Spółkę badania opinii publicznej realizowane przez TNSOBOP jednoznacznie wskazały, że Katowiczanie poszukują ciekawych miejsc do spędzania swojego wolnego czasu, zwłaszcza podczas weekendów. Oferta rozrywkowa Supersamu oprócz nowoczesnego kina będzie wzbogacona również obecnością jednego z bardziej znanych klubów fitness.

1 komentarz:

 1. "Spędzanie wolnego czasu, zwłaszcza weekendów"... w sklepie!

  Ha ha ha! Litości!

  Stawia się kolejnego potworka, takiego jak nowy dworzec z marketem w kształcie dmuchanego materaca i robi z tego Bóg wie jaki sukces. Zapytałbym szanownych projektujących na kiego grzyba mi w sklepie kino???

  W Katowicach ciągle jeszcze są ulice na których w nocy nie świeci żadna lampa, po tych ulicach i zresztą po innych, lepszych, jeżdżą dwudziestoletnie autobusy w tym często złom sprowadzany z Zachodu, bo tak jest taniej, ale wymyśla się odświeżanie wizerunku miasta poprzez kolejne budy ze szkła i aluminum.

  Żenada.

  OdpowiedzUsuń