czwartek, 28 lipca 2011

SUPERSAM - NOWE WIZUALIZACJE

Spółka Prime Properties należąca do Grupy Spółek Centrum Development and Investments Polska informuje, że otrzymała pozwolenie na budowę galerii handlowej Supersam w Katowicach.

Centrum handlowe Supersam* powstanie w śródmieściu Katowic, obok Dworca PKS, przy głównym węźle komunikacyjnym. Trzykondygnacyjna galeria o łącznej powierzchni najmu blisko 20 tys. mkw. pomieści ok. 100 sklepów i punktów usługowych. Wzbogacona będzie również o koncept rozrywkowy w postaci nowoczesnego kina, a także wielofunkcyjnego klubu fitness, oferującego szeroki zakres usług dla osób w każdym wieku. Do dyspozycji klientów będzie także trzypoziomowy parking dla około 400 samochodów.

Oferta handlowa nowej galerii będzie skierowana głównie do ludzi młodych, którzy poszukują modnych ubrań w przystępnej cenie. Oprócz salonów odzieżowych w Supersamie*  znajdzie się również supermarket spożywczy, liczne punkty usługowe oraz szeroka oferta gastronomiczna. Nowoczesny food-court, liczne kawiarnie oraz punkty typu „take-away” sprawią, że Supersam*  stanie się  miejscem przyjaznym zarówno dla osób szukających miejsca do spotkania  przyjaciółmi, jak i chcących szybko i sprawie zrobić podstawowe zakupy w drodze do domu.
Bogata oferta rozrywkowo-kulturowa to odpowiedź na potrzeby mieszkańców Katowic, którzy zwłaszcza w weekendy szukaj ciekawych miejsc, w których mogli by spędzić swój wolny czas. To właśnie z myślą o nich został zaprojektowany Supersam*- galeria handlowa łącząca w sobie nowoczesność z tradycją i kulturą Śląska. Otwarcie obiektu: 2013r.
Supersam* w liczbach:
Powierzchnia całkowita obiektu – ok. 46 000 mkw.
Powierzchnia handlowa – ok. 20 000 mkw.
Ilość miejsc parkingowych – ok. 400

Zapraszam także na oficjalny profil Supersam* na FB - link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz